המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

המחאה החברתית לישראל. מחזירים את המדינה לידי העם !

חיפוש
 
 

Display results as :
 


Rechercher חיפוש מתקדם

Latest topics
» המחאה החברתית קוראת לישראלים וליהודים לעזוב את רוסיה אוקראינה מולדובה ופינלד באופן מידי
ככה פורסים רשת סיבים אופטים של 100GB בבית פרטי EmptyYesterday at 9:57 pm על ידי satworld

» המלחמה בתוך המשטרה.בכירים במשטרה מאשימים: "המפכ"ל נוקם בקצינים שהעידו בוועדת מירון"
ככה פורסים רשת סיבים אופטים של 100GB בבית פרטי EmptyYesterday at 10:31 am על ידי satworld

» הרצוג קלט שלימרן הוא הפתח לכל הצרות גם העודה ומרצ יאלצו לחל פוליטית את לברמן ולקחת לו 8 מנדטים
ככה פורסים רשת סיבים אופטים של 100GB בבית פרטי EmptyThu Sep 29, 2022 5:18 pm על ידי satworld

» לפיד לא הצליח לחסל פוליטית את לברמן ולכן לא יהיה ראש ממשלה
ככה פורסים רשת סיבים אופטים של 100GB בבית פרטי EmptyThu Sep 29, 2022 5:16 pm על ידי satworld

» אם בלד תעבור את אחוז החסימה נתניהו לא יהיה ראש ממשלה
ככה פורסים רשת סיבים אופטים של 100GB בבית פרטי EmptyThu Sep 29, 2022 5:06 pm על ידי satworld

» לא סובלת את לפיד שקודם על ידי חבריו ואביו אפס שפועל למען הטייקונים ועשירי הארץ ומטעה את העם לכאורה
ככה פורסים רשת סיבים אופטים של 100GB בבית פרטי EmptyThu Sep 29, 2022 1:12 pm על ידי satworld

» עיתונאים טוענים שלברמן חשוד ב2 מעשה רצח ונסניון רצח של ניצב במשטרה לכאורה
ככה פורסים רשת סיבים אופטים של 100GB בבית פרטי EmptyThu Sep 29, 2022 12:50 pm על ידי satworld

» משטרת השחיתות
ככה פורסים רשת סיבים אופטים של 100GB בבית פרטי EmptyThu Sep 29, 2022 12:36 pm על ידי satworld

» לראשונה: ביהמ"ש הכיר בגיור פרטי של בית דין דתי-לאומי
ככה פורסים רשת סיבים אופטים של 100GB בבית פרטי EmptyThu Sep 29, 2022 12:34 pm על ידי satworld

התחבר

שכחתי את סיסמתי



גולן טלקום החלה בהרשמה ל"גולן בוקס" - ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

Tue Jun 16, 2015 11:45 pm על ידי יוחנן המדביר הלאומי

גולן טלקום החלה בהרשמה ל"גולן בוקס" - ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

גולן טלקום פונה לטריפל: חברת הסלולר פתחה אתר להרשמה מוקדמת לקבלת מידע על חבילה הכוללת ממיר טלוויזיה, אינטרנט וטלפוניה. מדובר בצעד שיווקי שכן המחירים טרם …


[ Full reading ]

Comments: 2

שמוש בצלחת ישנה של יס

Fri Nov 05, 2010 8:03 pm על ידי davidh2

יש לי צלחת עם עינית של יס (אני מנותק מיס) שמחוברת לממיר. אני קולט טוב את הערוצים החופשיים בעיברית , המזרח התכון ועוד תחנת חדשות רוסית באנגלית.
האם ניתן בעזרת אותה עינית לקלוט לווין נוסף בעל תחנות חופשיות באנגלית?
אם כל …

[ Full reading ]

Comments: 38

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד

Sun May 22, 2011 3:07 pm על ידי satworld

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד
מי שלא חבר לא רואה את כל הפורום או לא יכול להכנס אליו
חובה רישום בפורום ומשלוח 10 הודעות בפורום
הקבלה לקהילה היא על תנאי .
כל עוד מכבדים את התקנון ותקנות הקהילה .
עם החברות …

[ Full reading ]

Comments: 2

ממיר המאפשר קליטת כל הערוצים הפרוצים כיום ללא שיתןף

Sat Jul 19, 2014 2:15 pm על ידי tomer_1968

איזה ממירים קיימים  התומכים בקליטת הערוצים הפרוצים כיום   האם קיוב קפה למשל תומך בכך תודה
צריך לקנות ממיר HD

Comments: 3

מבצע ההתקנות צלחת לווין יוצא לדרך עם עדיפות לחברי הקהילה

Wed Sep 09, 2009 10:40 am על ידי satworld

המבצע מיועד לחברי הקהילה
התקנת צלחות לווין לחברי הקהילה
המבצעת AME
בכל הארץ
טכנאים מטעם החברה עם אחריות של שנה
3שנים אחריות שנים לצלחות הלווין
שנה לדיסק
3.שנים אחריות שנים לכבלים



התקנת 2 צלחות עם 8 לווינים
צלחת מטר 1


[ Full reading ]

Comments: 2

TOPFEILD 7700-7070 פעם ראשונה בעולם בשיתוף תודה ל DAVA

Wed Jun 24, 2009 8:30 am על ידי tizinabi

פעם ראשונה בעולם הצלחנו להפעיל שיתוף על טופפילד 7700HD
7070HD
השיתוף שפועל הוא CAMD3
כולל HD
מנהל פרוייקט DVD מוריס ואושר
תודה ענקית ל DAVA שעשה ימים כלילות בכדי להפעיל אותו ולמדנו רבות מניסיונו
הרסנו ממיר HD אחד כזה במלך …

[ Full reading ]

Comments: 5

ערוצי הסקס בלווינים:

Tue Oct 06, 2009 7:53 am על ידי bigdickxxl

ערוצי הסקס בלווינים:


בתדר 11938 H -יש 4 ערוצי Redlight
בתדר 12092 H - יש 6 ערוצי SEX של חבילת Satisfaction

13E

בתדר 11411 H - יש ערוץ Dorcel האיכותי וכן 5 ערוצי Sex On
בתדר 11727 V - יש 5 ערוצי Satisfaction (נסרקים בשם S1...S5 )
בתדר 12207 H - יש 2 ערוצי Free X ו Free X2
בתדר 10853 H - …

[ Full reading ]

Comments: 8

תקנון פורום קהילת הלווין הישראלית

Wed Jan 28, 2009 12:34 pm על ידי satworld

תקנון פורום קהילת הלווין הישראלית.
גולש יקר,
אנו מודים לך על כי בחרת להיכנס לאתר ולפורום היחיד של קהילת הלווין הישראלית "SATWORLD.TK" ו/או לכל עמוד ו/או מדור שלו, בין אם הכניסה אליהם היא דרך שם מתחם (Domain Name) www.SATWORLD.TKובין אם …

[ Full reading ]

Comments: 7

maiai kohen

Sun Apr 03, 2022 1:15 am על ידי Anonymous

דרושים לעבודות קלדנות סקרים כתיבה 
תמלול פרטים בוואטצפ 0502322173

Comments: 0

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


You are not connected. Please login or register

המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG » המחאה החברתית לישראל - מחזירים את המדינה לידי העם- THE ISRAELI SOCIAL JUSTICE PROTEST ORGANIZATION » המחאה החברתית-המאבק נגד משרד התקשורת » ככה פורסים רשת סיבים אופטים של 100GB בבית פרטי

ככה פורסים רשת סיבים אופטים של 100GB בבית פרטי

פרסם נושא חדש  הגב לנושא

Go down  הודעה [עמוד 1 מתוך 1]

satworld

satworld
Admin

בזמן שבישראל בקושי מציעים סיב אופטי של 1GB ובזק 2.5
בארה"ב כבר מציעים 100GBS לכל בית
אפילו במקומות הכי נדחים בארה"ב 
והכוונה להגיע גם ל 48 TB
ממשלת ארה"ב העבירה תקציב לסבסוד אינטרנט בארה"ב במהירות של 4TB בכל ארה"ב
זה יעבור בהדרגה ל 48TB בהמשך
זה חולני למה צריכים את כל המהירות הזאת 
ולמה שהממשלה משקיעה ים של כסף בשדרוג אנסופי של המערכות
למה בכפר נדח בארה"ב צריכים 100GB סיב אופטי בכלל?
הסיפור הוא כזה ארה"ב מונעת רכישה של ציו תקשורת מסין ומשאר העולם
החברות יכולות לרכוש ציוד וכבליםחמורה ותונכה רק מחברות אמרקאיות בלבד
החברות מקלבות בחינם ולאל השקעה אתה תשיות והחוות ורוחב הפס והם מוכרות אותו בחזרה לספקי אינטרנט 
ספקי האינטר מוכרים את השירות לרזרחים פרטים ובמערים את הכסף לממשלה 
ככה הממשלה גם מסבסדת את התשתית ורוחב הפס וגם מרוויחה ים של כסף וכולם מרוויחים
בדרך חברות אמרקאיות מפתחות ציוד מהיר במיוחד וספקי תשתיות מפתחים ציוד ותתיות מתקדמות
אלה מיוצרים בארה"ב ומיצרים עוד מקומות עבודה בארה"ב
והם גם משלמים מיסים בארה"ב
לאחר מכן הם מיצאים את הציוד לכל העולם והם מרוויחים הומדינה מרוויחה
ולאחר מכן מפתח משחקים מתחים משחקים בארה"ב שצרכים הרבה מדע ונתונים ורוחב פס
וגם צמפיקי הסרטים שמדרים כבר ב 8K וכל המזן מעלים אתה איכות של הסרטים 
וזה דורש ים של תעבורה כל המזן יש צורך בעוד ועוד מירוץ אין סופי
מי שמרוויחה הכי הרבה זה ארה"ב
עד לאחרונה הייהת סין המרוויחה העקרית אבל מאז שארה"ב שנתה את המדיניות הוחירמה חברות תקשורת סיניות בגלל ריגול
ארה"ב חזרה להויבל גם בתחום הזה וגם אריופה התשלבה במפה ופועלת בשיתוף ]פעולה עם האמרקים
העבודות והיצור נעשה כיום באירופה ארה"ב ואוסטרליה וגם יפן וקוראה שמשתפות פעולה
סין מחוץ לתחום אבל סין מוכרת למדינות ערב אפריקה ושאר העולם
כף רגלם של הסינים לא תדרוך בארה"ב בתחומים אלה
וככה לאט לאט האמרקים מחזירים לעצמם תעשיות שלמות שברחו לסין
הבעיה בארה"ב כוח העבודה יקר והכול יקר ולכן המחיריםב התאם
הסינים מחכים שהאמרקים יפתחו הכול והם מגיעים גונבים להם את כל המדע הפסטנטים וכל מה שהם פתחו
מיעילים את היצור ומוכרים ב 90 אחוזים הנחה ולכן המירוץ של האמרקים ואירופים הוא למכור מהר וללכת קדימה 
כי לסין לקוח זמן והלקוחות שלה אין להם תמריץ לצרוך יותר ויותר 
וככה האמרקאים עדין מורויחים למרות המאמצים של הסינים 
ארה,ב מגיעה לכל המדינותב עולם ומאיימת עלהם תקנו מוצרים סינים לא תקבלו עזרה או סיוע וגם לא תוכלו ליצא לארה"ב או לקבל דבר מארה"ב
וככה מוצאים עצמם מדינות רבותב מלכוד של האמריקאים
בסוף הם נאלצות להתפקל ולקנות מהאמריקאים ולא מהסינים



HUGE FIBER UPGRADE - Wiring my house with 100GbE OM4 Fiber

Finally upgrading my house to have 100GbE OM4 fiberoptic cables connecting many rooms in my HomeLAB! This has been long awaited upgrade and will finally let me reach the next level of speeds! Huge thanks to FS.com for making this happen!

Hire Me!
https://www.spacerex.co/hire-me/
Sponsor the Channel & Get Early Access to ALL Videos:
https://www.youtube.com/c/spacerexwil...


FS products I used:
0.5m (Short in rack) LC UPC to LC UPC Duplex OM4 Cable:
https://bit.ly/3H6tO79
2m (Wall to Rack) LC UPC to LC UPC Duplex OM4 Cable:
https://bit.ly/3qoEreB
30m (Long run fibers) LC UPC to LC UPC Duplex OM4 Cable:
https://bit.ly/3pnqMFo
10GBASE-SR SFP+ Transceiver:
https://bit.ly/3pqIVCu
25GBASE-SR SFP28 Transceiver:
https://bit.ly/3prrl1b

https://www.satworld.org

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 1 מתוך 1]

פרסם נושא חדש  הגב לנושא

Permissions in this forum:
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה