המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

המחאה החברתית לישראל. מחזירים את המדינה לידי העם !

Latest topics

» פרסום ראשון : מדענים ישראלים פתחו טיל שמסוגל להגיע למהירות האור ! ולא ניתן לגלות אותו במכמ
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל EmptyYesterday at 7:47 pm על ידי ibarziv

» סדרת ניסויי יירוט של מערכת הנשק "שרביט קסמים" -
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל EmptyYesterday at 7:15 pm על ידי ibarziv

» כיפת ברזל - ציון דרךכיפת ברזל - ציון דרך עכשיו המערכת יכולה לירט טילים בתוך עזה עצמה כאשר הם יפלו בתוך עזה
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל EmptyYesterday at 7:14 pm על ידי ibarziv

» שיגור מהקרקע, יירוט במרחק של יותר מ-100 ק"מ: צפו בטיל המשודרג של רפאל
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל EmptyYesterday at 7:07 pm על ידי ibarziv

» חיים בן 54 חלה בקורונה, הורדם והונשם 5 חודשים:חשיבות מכונות הנשמה ואקמו .נס רפואי
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל EmptyYesterday at 6:29 pm על ידי ibarziv

» מזעזע בן 21 אנס בת 13 במלונית יום אחרי יום באלימות קשה ואכזריות הוא גם שדל אותה לסמים אלכוהול
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל EmptyYesterday at 6:23 pm על ידי ibarziv

» גדעון סער סתם העמיד את עצמו לבחירה בכדי שיכירו בו כמתמודד מול נתניהו אבל הוא סתם אפס
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל EmptyYesterday at 4:04 pm על ידי vempa

» האם ישראל הדליפה את התמונות של הכור בכדי להזהיר את איראן או שזה ארה"ב
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל EmptyYesterday at 2:27 pm על ידי vempa

» רק 10 שנות מאסר לאמיר ברמלי על הונאת משקיעים בהיקף של 340 מיליון שקל
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל EmptyYesterday at 2:03 pm על ידי vempa

התחבר

שכחתי את סיסמתי

התדרים של עידן פלוס

Sun Apr 30, 2017 6:17 pm על ידי ofir_men

התדרים של עידן פלוס הם - אפיק 26 (תדר- 514MHz) במרכז, ואפיק 29 (תדר- 538MHz) בצפון , אלה הישנים ב DVB-T 
האפיקים החדשים שבניסוי הינם : אפיק 28 (תדר- 530MHz) במרכז , ו אפיק 32 (תדר- 562MHz) בצפון . אלה ב DVB-T2
בתדרים הישנים יש את ערוצי הטלויזיה - 2, 10, 1, 33, 99 …

[ Full reading ]
ממיר המאפשר קליטת כל הערוצים הפרוצים כיום ללא שיתןף

Sat Jul 19, 2014 2:15 pm על ידי tomer_1968

איזה ממירים קיימים  התומכים בקליטת הערוצים הפרוצים כיום   האם קיוב קפה למשל תומך בכך תודה
צריך לקנות ממיר HD

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד

Sun May 22, 2011 3:07 pm על ידי satworld

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד
מי שלא חבר לא רואה את כל הפורום או לא יכול להכנס אליו
חובה רישום בפורום ומשלוח 10 הודעות בפורום
הקבלה לקהילה היא על תנאי .
כל עוד מכבדים את התקנון ותקנות הקהילה .
עם החברות …

[ Full reading ]
טכנאי yes לא בא: "אין פיצוי לפי חוק הטכנאים"

Sun Apr 24, 2016 8:05 am על ידי cristalm

טכנאי yes לא בא: "אין פיצוי לפי חוק הטכנאים"
ק' הצטרף ל-yes ונקבע מועד להתקנת חיבור בביתו. הטכנאי לא הגיע ועל כן לכאורה מגיע לו פיצוי: 600 ש' כחוק. רק שנציגת yes טענה: "אתה עדיין לא לקוח" והסכימה לפצותו ב-100 ש' בלבד. האם החוק לא תקף על …

[ Full reading ]
טכנאי HOT לא הגיע? מגיע לך פיצוי. בעצם לא

Sun Apr 24, 2016 8:03 am על ידי cristalm

טכנאי HOT לא הגיע? מגיע לך פיצוי. בעצם לא
לקוח חיכה לטכנאי וזה לא הגיע. כשדרש פיצוי של 600 שקל מ-HOT על פי חוק, נענה בתחילה בחיוב ואז סירבו לפצותו. גם אחרי שעות על הקו עם החברה, לטענתו, לא הצליח לקבל שירות כלבבו. HOT: "לאחר בדיקת המקרה, הלקוח יפוצה בגין אי הגעת טכנאי על-פי חוק"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4666077,00.html

החזירו ממירים ל-HOT ובכל זאת נרדפו

Sun Apr 24, 2016 8:02 am על ידי cristalm

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4628119,00.html

החזירו ממירים ל-HOT ובכל זאת נרדפו
קפקא לא יכול היה להמציא השתלשלות יותר מייאשת: נציג חברה העובדת עם HOT אסף 3 ממירים מביתה של אורה. בכל זאת התקשרו מחברת גבייה לטעון שהחזירה רק 2 ממירים. למרות ששלחה הוכחה, המקרה הועבר למשרד עורכי-דין שדרש 582 שקל. HOT: "בשל טעות אחד הממירים לא הוסר מהמנוי"

מועצת הכבלים והלוויין מגבילה את המבצעים של yes ו-HOT

Mon Mar 14, 2016 8:58 am על ידי DOSH76

מועצת הכבלים והלוויין מגבילה את המבצעים של yes ו-HOT

המועצה קבעה כי המבצעים יוגבלו ל-18-4 חודשים ויפורסמו באתרים של החברות. עוד נקבע כי HOT לא תוכל להעלות מחירים ללקוחות במבצעים הקיימים החל ממרץ 2017

[ Full reading ]
תדרים של עמוס הוט בירד

Fri Jan 08, 2016 8:08 pm על ידי mdridista

שלום יש לי ממיר מישוג VISIONNET HAMMER5400 והיה עובד אבל מישהו כנראה שיחק בתדרים ואני לא מצליח לסדר אותם אפשר לדעת מה התדרים של עמוס הוט בירד ונילסאט?

המלצה לממיר איכותי

Thu Dec 03, 2015 5:00 pm על ידי xanadoo

היי,
אני מעוניין לקנות ממיר איכותי עד 2000 שח שיתמוך בשיתוף כמובן.
תודה.

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

מי מחובר

בסך הכל ישנם 19 משתמשים מחוברים :: 0 רשומים, 0 חבויים ו -19 אורחים :: 1 Bot

אין

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 2982 בתאריך Sun Sep 22, 2019 2:04 am

אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל

ebialmog
ebialmog
SATWORLD MAGOR

Registration date : 28.02.09

אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל Empty אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל

הודעה על ידי ebialmog Sat Feb 13, 2021 7:25 pm

https://www.maariv.co.il/news/politics/Article-821482

כל הנאמר כאן הוא לכאורה
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל 220px-Clinton_and_Olmert_2009
משפחה מטורללת פסיכוטית וסכיזופרנית לכאורה?

אולמרטיורה פצצות עומק נגד נתניהו ומשפחתו ללא רחמים
המטרה לעזור לבנט סער ולפיד להפיל את נתניהו.
השיטה ללכלך כמה שיותר על נתניהו 
אבל הבעיה שאולמרט לא משקר לא ממציא ולא מלכלך הוא אומר את האמת.
אולמרט : נתניהו מזהם את השיח הוא מזהם את חיינו 
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל 611162

[size=54]אולמרט: "נתניהו לא קובע. יש קבינט משפחתי ושם הוא במיעוט"[/size]
בראיון לתוכניתו של ניסים משעל, תקף אהוד אולמרט את ראש הממשלה ואת בני משפחתו. בנוסף טען כי "בחירות חמישיות הן תסריט כמעט בלתי נמנע בשלב זה"
בנימין נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל
הוא פושע בגלל הדרך שבה הוא פועל בכדי להימנע מלעמוד לדין. הדברים שהוא עושה על מנת להיחלץ מהמצוקה האישית שלו והעדפת האינטרס האישי, הדרך שבה הוא מנסה לרסק את המערכת המשפטית ואת הפרקליטות, את המשטרה, את היועץ המשפטי, ואת בתי המשפט. לעמוד השבוע ולהגיד 'תפרו לי תיק'. מה זה תפרו לי תיק?".
מה שאני חושב זה שהוא פושע כי הוא אומר את הדברים הללו. שיעשה מה שהוא ייעץ לי - יתפטר מתפקידו ויזוז הצידה להביע את דעתו כאדם פרטי. שייתן למדינה הזו להתנהל ולדברים להיות מטופלים כמו שהם צריכים להיות מטופלים. אגב, גם כאזרח פרטי אני לא ממליץ לנהוג ככה מול הגורמים הללו. אני לא עשיתי את זה מעולם".
אני מזמין אותו לתבוע אותי ויצטרף לתובעים גם את הבן המופרע שלו והמשפחה המטורללת שלו". אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל EfhiqKEXYAEvMbn
המשפחה שלו יורה בכולנו כל הזמן. המשפחה שלו היא חלק מהעניין. הרי לא הוא מקבל את ההחלטות שקובעות את גורל מדינת ישראל. יש קבינט משפחתי ובדרך כלל הוא זה שמחליט ונמצא במיעוט. לא אני זה שנסעתי לארה"ב עם 19 מזוודות לעשות כביסה בבית הלבן. לא אני זה שמופיע בכל מיני הקשרים ומצייץ כפי שעושה הבן שלו שמשמיץ את כל העולם, ומטנף ומזהם ומלכלכך. הם זיהמו את השיח הציבורי". 
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל Images?q=tbn:ANd9GcSAxGwJGuKxOEQjZe-o17TAFDev9cXEp3idvg&usqp=CAU
"ביבי נתניהו בעיניי הוא פחדן, הוא רופס, הוא חסר כושר עמידה וחוט שדרה, הוא אדם שאין לו שום השקפת עולם. הוא חלול לחלוטין, היום הוא בעד סיפוח שטחים, מחר הוא בעד ויתור עליהם. אני לא מוכן לדבר במילים משויפות בכדי שזה יראה נחמד ונעים. אני אגיד את הדברים בדיוק כמו שהם בשביל שאנשים יבינו בפני מה הם עומדים. במקום לדאוג שלא יהיו אלפי מתים בישראל הוא דואג להישרדות של משפחה אחת ושתלך לעזאזל המדינה".

אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל Images?q=tbn:ANd9GcT4upWkuh-u1F9RPNtzAIdfHBWIx8VHSdPOGw&usqp=CAUאם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל Images?q=tbn:ANd9GcTBUZAeThV2fqA96woEnim3wQoEuSkSEj8vHQ&usqp=CAU
נתניהו הוא פסולת אנושית לכאורה !
מדובר בעבריין גנב רמאי נוכל שבזז את המדינה הרס את הכלכלה והביא למותם של 5500 אנשיםאם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל Images?q=tbn:ANd9GcQJZUTvlXruxx0PctuHBarBlqSJ_L5JOItHBA&usqp=CAU
הוא הרס את המדינה וחיסל בצורה אובסיסיסת את האוכלוסיה 
הוא התקפל מול החמאס והחזבאלה העביר להם שוחד 
הוא סיכןו את המדינה מול איראן בסוף התקפל כמו פודל מולה אירנים
כשהיה צריך להשמיד את הכורים הוא לא השמיד אותם הפחדן העלוב הזה
האישה הזויה ופסיכוטית משפחה מטורללת שכזאת 
אולמרט חסר רחמים מאחל לנתניהו לשבת בכלא שנים רבות לפחות מאסר עולם.
מי שקונה צוללות ובצורה מושחתת בניגוד עניינים ובוגד במדינה ומוליך שולל גם בעניינים בטחונים אז שירקב בכלא
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל 120210_olmert_377

מתוך הקלטות של אלמרט לרדיו 103 וכתבות במעריב וכן ראיונות לתקשורת ולערוצים השונים.
אולמט מסיים שתלך לעזלזל מפחת נתניהו 
תשמעו את הראיון ברדיו 103 שנאמרו ביום שבת
אהוד אולמרט ראש הממשלה לשעבר יודע סודות רבים על נתניהו
אם אולמרט היה משתף פעולה ומעיד נגד נתניהו ומספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו
נתניהו היה יושב מאסר עולם וביחד אתו עשרות מושחתים אחרים
מתברר שאולמרט יש מדע יקר מפז מדע זהב שכל טייקוני התקשורת רוצים לקבל לידהם את כל התחקירים וכל המדע שיש בידיו של אולמרט
בנהם גם פרקים רבים שנגנזו מהספר שהוא כתב ובו הוא מספר על מעללי נתניהו שהם מסמרי שער לחלוטין אף אחד לא היה מסוגל לחשוב שנתניהו מסוגל  לעשות דברים כאלה והוא האדם הכי מושחת בישראל
מעניין מה יקרה לראש המוסד יוסי כהן ולראש השבכ וכן לראש המלל ולמפקד יחדית הסייבר ולמפכל המשטרה הקודם ולקצינים בכירים במשטרה ולבכירים בפרקליטו בומשרד המשפטים וכן לטייקוני ולעשירים בישראל ובחול אם אולמרט היה מפרסם את כל מה שידוע לו אפילו חלקיק קטן 
לא פלא שיש לו שומרי ראש ששומרים עלי 24 שעות 
הסודות שיש לאולמרט על נתניהו ואהוד ברק יכולים להדהים ולהפיל כל אחד
מה גם שזה מגיע מראש ממשלה ישירות שידע ונחשף לסודות הכי אפלים במדינת ישראל

כל הנאמר כאן הוא לכאורה
אם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל Images?q=tbn:ANd9GcQVhTd9a7tdqip-4DrWMCZwP7GYn4WB0NvOkA&usqp=CAUאם אולמרט יעיד ויספר את כל מה שהוא יודע על נתניהו הוא ישב מאסר עולם-נתניהו הוא פושע שפועל באופן שמערער את יסודות קיומה של מדינת ישראל Images?q=tbn:ANd9GcQHLcuG2Vqe4hX26Le8VZfOQ2FbeDx0qXmZtQ&usqp=CAU

השעה עכשיו היא Fri Feb 26, 2021 6:30 am