המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

המחאה החברתית לישראל. מחזירים את המדינה לידי העם !

Latest topics

» על פי מקורות זרים ישראל פוצצה מחסן טילים של החזבאללה השני בתוך חודשים
מה עושה מנהיג שמבין שטעה? מתפטר. מה עושה מנהיג שהשתן עלה לו לראש? מפטר את העם? המחאות ימשכו עד שכוחות החושך יפלו EmptyToday at 8:47 am על ידי mosadagent

» נתניהו בעת הטיסה לארץ ישן על ריצפת המטוס
מה עושה מנהיג שמבין שטעה? מתפטר. מה עושה מנהיג שהשתן עלה לו לראש? מפטר את העם? המחאות ימשכו עד שכוחות החושך יפלו EmptyToday at 8:36 am על ידי politicalcrime

» כשלפיד מתלונן על כסף שמעולם לא קיבל – ואז מתרברב שתרם אותו
מה עושה מנהיג שמבין שטעה? מתפטר. מה עושה מנהיג שהשתן עלה לו לראש? מפטר את העם? המחאות ימשכו עד שכוחות החושך יפלו EmptyToday at 8:34 am על ידי politicalcrime

» משבר בזוגיות שלא היה
מה עושה מנהיג שמבין שטעה? מתפטר. מה עושה מנהיג שהשתן עלה לו לראש? מפטר את העם? המחאות ימשכו עד שכוחות החושך יפלו EmptyToday at 8:14 am על ידי politicalcrime

» עיתונאי ממדינה זרה טוען שפולטיקאי ישראלי בכיר מאוד סחט פולטיקאי אחר וגרם לו לפרוש מהפולטיקה לאחר שתפרו לו תיק לכאורה
מה עושה מנהיג שמבין שטעה? מתפטר. מה עושה מנהיג שהשתן עלה לו לראש? מפטר את העם? המחאות ימשכו עד שכוחות החושך יפלו EmptyToday at 8:12 am על ידי politicalcrime

» סורוס מימן את תוכנית המאה ב 250מיליון דולר לאחר החתימה על ההסכם הראש הוא העביר עוד 2.5 מיליארד דולר
מה עושה מנהיג שמבין שטעה? מתפטר. מה עושה מנהיג שהשתן עלה לו לראש? מפטר את העם? המחאות ימשכו עד שכוחות החושך יפלו EmptyToday at 1:42 am על ידי jewishempire

» על פי על פי מקורות זרים ישראל ולבנון מנהלים משא ומתן לקראת שלום בתיווך ארה"ב צרפת וסעודיה ומדינות המפרץ הפרסי
מה עושה מנהיג שמבין שטעה? מתפטר. מה עושה מנהיג שהשתן עלה לו לראש? מפטר את העם? המחאות ימשכו עד שכוחות החושך יפלו EmptyYesterday at 9:49 pm על ידי bibiason

» ארגונים למען בעלי חיים לרמטכ"ל: "לא להגדלת מנת הבשר ללוחמים"
מה עושה מנהיג שמבין שטעה? מתפטר. מה עושה מנהיג שהשתן עלה לו לראש? מפטר את העם? המחאות ימשכו עד שכוחות החושך יפלו EmptyYesterday at 8:37 pm על ידי bibiason

» שיא של 8,000 נדבקים, סוגיית ההפגנות עדיין במחלוקת
מה עושה מנהיג שמבין שטעה? מתפטר. מה עושה מנהיג שהשתן עלה לו לראש? מפטר את העם? המחאות ימשכו עד שכוחות החושך יפלו EmptyYesterday at 8:36 pm על ידי bibiason

התחבר

שכחתי את סיסמתי

התדרים של עידן פלוס

Sun Apr 30, 2017 6:17 pm על ידי ofir_men

התדרים של עידן פלוס הם - אפיק 26 (תדר- 514MHz) במרכז, ואפיק 29 (תדר- 538MHz) בצפון , אלה הישנים ב DVB-T 
האפיקים החדשים שבניסוי הינם : אפיק 28 (תדר- 530MHz) במרכז , ו אפיק 32 (תדר- 562MHz) בצפון . אלה ב DVB-T2
בתדרים הישנים יש את ערוצי הטלויזיה - 2, 10, 1, 33, 99 …

[ Full reading ]
ממיר המאפשר קליטת כל הערוצים הפרוצים כיום ללא שיתןף

Sat Jul 19, 2014 2:15 pm על ידי tomer_1968

איזה ממירים קיימים  התומכים בקליטת הערוצים הפרוצים כיום   האם קיוב קפה למשל תומך בכך תודה
צריך לקנות ממיר HD

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד

Sun May 22, 2011 3:07 pm על ידי satworld

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד
מי שלא חבר לא רואה את כל הפורום או לא יכול להכנס אליו
חובה רישום בפורום ומשלוח 10 הודעות בפורום
הקבלה לקהילה היא על תנאי .
כל עוד מכבדים את התקנון ותקנות הקהילה .
עם החברות …

[ Full reading ]
טכנאי yes לא בא: "אין פיצוי לפי חוק הטכנאים"

Sun Apr 24, 2016 8:05 am על ידי cristalm

טכנאי yes לא בא: "אין פיצוי לפי חוק הטכנאים"
ק' הצטרף ל-yes ונקבע מועד להתקנת חיבור בביתו. הטכנאי לא הגיע ועל כן לכאורה מגיע לו פיצוי: 600 ש' כחוק. רק שנציגת yes טענה: "אתה עדיין לא לקוח" והסכימה לפצותו ב-100 ש' בלבד. האם החוק לא תקף על …

[ Full reading ]
טכנאי HOT לא הגיע? מגיע לך פיצוי. בעצם לא

Sun Apr 24, 2016 8:03 am על ידי cristalm

טכנאי HOT לא הגיע? מגיע לך פיצוי. בעצם לא
לקוח חיכה לטכנאי וזה לא הגיע. כשדרש פיצוי של 600 שקל מ-HOT על פי חוק, נענה בתחילה בחיוב ואז סירבו לפצותו. גם אחרי שעות על הקו עם החברה, לטענתו, לא הצליח לקבל שירות כלבבו. HOT: "לאחר בדיקת המקרה, הלקוח יפוצה בגין אי הגעת טכנאי על-פי חוק"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4666077,00.html

החזירו ממירים ל-HOT ובכל זאת נרדפו

Sun Apr 24, 2016 8:02 am על ידי cristalm

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4628119,00.html

החזירו ממירים ל-HOT ובכל זאת נרדפו
קפקא לא יכול היה להמציא השתלשלות יותר מייאשת: נציג חברה העובדת עם HOT אסף 3 ממירים מביתה של אורה. בכל זאת התקשרו מחברת גבייה לטעון שהחזירה רק 2 ממירים. למרות ששלחה הוכחה, המקרה הועבר למשרד עורכי-דין שדרש 582 שקל. HOT: "בשל טעות אחד הממירים לא הוסר מהמנוי"

מועצת הכבלים והלוויין מגבילה את המבצעים של yes ו-HOT

Mon Mar 14, 2016 8:58 am על ידי DOSH76

מועצת הכבלים והלוויין מגבילה את המבצעים של yes ו-HOT

המועצה קבעה כי המבצעים יוגבלו ל-18-4 חודשים ויפורסמו באתרים של החברות. עוד נקבע כי HOT לא תוכל להעלות מחירים ללקוחות במבצעים הקיימים החל ממרץ 2017

[ Full reading ]
תדרים של עמוס הוט בירד

Fri Jan 08, 2016 8:08 pm על ידי mdridista

שלום יש לי ממיר מישוג VISIONNET HAMMER5400 והיה עובד אבל מישהו כנראה שיחק בתדרים ואני לא מצליח לסדר אותם אפשר לדעת מה התדרים של עמוס הוט בירד ונילסאט?

המלצה לממיר איכותי

Thu Dec 03, 2015 5:00 pm על ידי xanadoo

היי,
אני מעוניין לקנות ממיר איכותי עד 2000 שח שיתמוך בשיתוף כמובן.
תודה.

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

מי מחובר

בסך הכל ישנם 28 משתמשים מחוברים :: 0 רשומים, 0 חבויים ו -28 אורחים :: 2 Bots

אין

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 2982 בתאריך Sun Sep 22, 2019 2:04 am

מה עושה מנהיג שמבין שטעה? מתפטר. מה עושה מנהיג שהשתן עלה לו לראש? מפטר את העם? המחאות ימשכו עד שכוחות החושך יפלו

pagelinovich
satworld forum member

Registration date : 06.08.20

מה עושה מנהיג שמבין שטעה? מתפטר. מה עושה מנהיג שהשתן עלה לו לראש? מפטר את העם? המחאות ימשכו עד שכוחות החושך יפלו Empty מה עושה מנהיג שמבין שטעה? מתפטר. מה עושה מנהיג שהשתן עלה לו לראש? מפטר את העם? המחאות ימשכו עד שכוחות החושך יפלו

הודעה על ידי pagelinovich on Thu Aug 06, 2020 11:48 am

https://www.haaretz.co.il/opinions/1.9042799
The End of the World

חלק מהדברים שכתובים מטה לקוחים מתוך נאומיו והראיונות והכתבות של אהוד אולמרט ואהוד ברק.

מי שבוגד בביטחון המדינה לכאורה או פוגע בבטחון שלא יצפה לרחמים .
הצוללות יקחו אתם את כל הליכוד הימין החרדים וחלק מכחול לבן ומיש עתיד למעמקי התסבוכות.
כל מי שניסה להסתיר לעזור לסייע בכדי להמשיך לכהן ולחגוג על חשבון הציבור

כל דיקטטור יודע יודע שיש משהו שיכול לגמור לו את הקריירה וזה מחאה החברתית ולכן הוא נזהר שלא לדרוך על האצבעות הלא נכונות.
המחאה הזהירה שאם לא יכבדו את הדרישות שהיא הציבה בני אוכלי החינם היא תצא להפגנות עם מאות אלפים. ואולי מיליונים
והיא היא עלולה להוריד את הכפפות .
כולם חמים על נתניהו והליכוד לבירמן דרעי ליצמן כץ וכל הכנופיה ומחכים רק לטעות הקטנה והטארגית. 
הטריגר הקטן שעלול לשלוח אותם להרקב בכלא.לכאורה
מה עושה מנהיג שמבין שטעה? מתפטר. מה עושה מנהיג שהשתן עלה לו לראש? מפטר את העם? המחאות ימשכו עד שכוחות החושך יפלו 3692204575

אנשי הימין רותחים. הם מכנים את המפגינים בבלפור ובקיסריה, חבורת אנרכיסטים, תומכי אש"ף, שונאי ביבי, מסיתים לרצח, רומסים את הדמוקרטיה, "מפיצי מחלות" ו"מדגרות של קורונה" — שני כינויים אנטישמיים מבית היוצר של נתניהו. הם אומרים ש–10,000 מפגינים זה כלום, בקושי רבע מנדט, לכן כל ההפגנות הללו לא מסכנות את ביבי. הן פשוט כלום ושום דבר
אנחנו לא שופטים אף אחד ולא יכולים לשפוט.
בשביל זה יש בית משפט עליון .והוא יקבע את פסיקתו.
כל אלה שיורשע במשפטים שלהם ובמשפט שקשור לבטחון המדינה.
שלא יצפו לקצור בעונשם, להמתקה ,לחנינה או לקצוב עונשם או לכל דבר מהנשיא כי אז לא יהיה נשיא בישראל.
רק מטורף בדעתו יכול לחשוב שהוא לא ישפט על פגיעה בבטחון המדינה ויצא מזה.
שאולי שיכחו לו ? חבל על הזמן .

על פגיעה בבטחון המדינה שולחים למספר מאסרי עולם .
הטעות שקרתה עם אולמרט לא תחזור על עצמה 
ראש ממשלת קוראה נשלחה ל 25 שנות מאסר על שחיתות.
הגיע הזמן שבישראל זה גם יקרה.
כל פוליטיקאי שיורשע בשחיתות מעתה ירקב בכלא עם עונשים של מאסר עולם.
וכל אלה שבזזו שדדו וגנבו את כספה של המדינה יחזירו כל שקל עם ריבית דה ריבית 
וירקבו בכלא כל חייהם .
שלא תהיה לאף אחת אשליה שתהיו בנקאים ,טייקונים אולגרכים פולטקאים רקובים אןו עיתונאים של אדונים טייקוני תקשורת .
כשהזמן יבוא כל אחד ישלם את חובות לחברה.
זה המסר שמועבר לכל המושחתים שחשבו שהכול מותר להם.
אך אמר אהוד אולמרט לנתניהו .
הוא יגלה ויחווה את חוויית הבדידות האינסופית. לא יהיה איתו אף אחד.
ביבי וחבורת מלחכי הפנכה שלו עוסקים בהסתה יום יומית. זה לא יציל אותו. הוא יטבע בדין, אבל בדרך הוא מאיים להטביע את כולנו. ללא שום היסוס. הוא משקר ברמות שאפילו אין צורך להתווכח להוכיח את זה."אדם שבלי בושה, הוא ובני משפחתו גנבו ביודעין החל מכספים קטנים, אבל לפעמים גנב גדול נמדד בדברים קטנים. כשאתה גונב כסף של בקבוקי פלסטיק, זאת הרמה הכי עלובה. גם בזה הם עוסקים. התנפלו על המשפחה שלי לא מעט, למרות שאף אחד לא היה מעורב בחיים הפוליטיים".הרי המשפחה היא די אומללה. אני לא חושב שיש מישהו שמקנא בהם. אני לא חושב שהילדים שלי גרו בביתי בגיל 26 או 27, אף אחד לא אכל על חשבון ראש הממשלה, לא היה מאובטח, אף אחד לא נסע ברכב ממשלתי, לאף אחד לא היה נהג. השקרים והדיבה, זאת המומחיות של בני הזוג האלה.
המחאה לא תיעצר. היא תמשיך לצבור כוח ואנרגיה, ובסוף היא תצליח במקום שבו הבחירות, המפלגות, הקלפיות וכל אלה שחלמו להחליף את בנימין נתניהו - נכשלו. ומי שהבין זאת לפני כולם הוא נתניהו בעצמו. רבים סבורים כי ביבי הוא שחקן שחמט פוליטי ברמות הגבוהות ביותר. אני מטיל בכך ספק. נתניהו הוא בראש ובראשונה שחקן מוכשר, אולי אפילו גאוני. הוא מופיע מדי ערב וכמעט אינו מחסיר הופעה. ברדיו, בטלוויזיה, או סתם במפגש עם מעריציו. ישיבות הממשלה והנאומים בכנסת גם הם מסגרת להופעה, אומנם קצת שונה, אך גם היא דורשת הכנה, איפור, עיצוב תסרוקת, תלבושת וכמובן קהל. נתניהו מתכונן לכל הופעה כזו ביסודיות, בכובד ראש ובמקצועיות מעוררת הערצה.כל אלה מצטרפים לכישרון הטבעי, שלגביו אין כל ספק. נתניהו הוא מקצוען בחסד עליון. כמו כל השחקנים הגדולים, יש לו הכישרון לזהות את התחושות הכי קלות בקרב הקהל שלו.אפשר לאחז את עיני חלק גדול מהציבור זמן מסוים, אפשר לאחז את עיני כל הציבור זמן קצר יותר, אך כדברי אברהם לינקולן, אי אפשר לאחז את עיני כל הציבור כל הזמן. עכשיו גם נתניהו מבין את זה, ובוודאי שגם חלק מקבוצת הסריסים המשועבדים לו חשה בכך. עוד מעט, גם הם יגיבו.
התגובה הקשה ביותר, המכאיבה ביותר, האכזרית מכולן - היא של המעריצים שהשתחררו מאשליית הקסם וגילו שהמלך הוא עירום.
 לא ייתכן שהאיש שחשבנו שהוא כל יכול, שאין להטוט שהוא לא מסוגל לבצע, שיודע לגעת בנקודות הרגישות ביותר, ש"אין עליו" - כלשון הציבור המקובלת במקומותינו - הוא בעצם שרלטן, פחדן, הססן, נטול נאמנות מינימלית לקרובים לו ביותר. לפתע נחשף הגיבור של הפנטזיות הסוערות של ציבור המעריצים במלוא קלונו, חולשתו ורפיסותו. כשזה קורה, אין סליחה ואין מחילה. אין אכזרית יותר מהאכזבה של אלה שהולכו שולל.סביר יותר כי הקסם המושיע הזה יוביל את מדינת ישראל למבוי סתום, שיגבה ממנה - מכל אחד מאזרחיה - מחיר יקר ומחיר דמים יקר.או שירוץ בכל הכוח ויתרסק יחד עם המשפחה המופרעת שלו ואחרוני נאמניו?כבר זמן רב שנתניהו פועל מכוח הפחד שמאיים לרסק את המעטפת המלכותית שמגוננת עליו ועל בני משפחתו. הוא מוכן לעשות כמעט הכל כדי לשמור על המעטפת הזו, שבלעדיה חייו, חיי אשתו שרה ובנו יאיר אינם חיים. המחאה תימשך ותתגבר, ושום שוחד של כספי מדינה לא יפסיק אותה. אי אפשר לקנות אמון בכסף ואי אפשר ליצור נאמנות במעשה להטים. מהרגע שבו האמון אבד, כמעט בלתי ניתן להשיבו.אולמרט אמר כי הוא "בהחלט רואה את נתניהו נשלח לכלא ויושב שם לא מעט שנים", והוסיף: "אני מאחל לו לקחת את אשתו ובנו וכל המשפחה המטורללת למקום שבו יעברו טיפול מתאים".הוא מתנהג כסנדק, כראש ארגון פשע מובהק. היה צר לי לראות בין כל האנשים האלה את ישראל כ"ץ. כל היתר, הם חבורת המבצעים של ראש כנופיית הפשע". 

אני טענתי שמי שרדף אותי מטעמים פוליטיים זה נתניהו, כפי שהוא מפעיל היום את אותן השיטות נגד הפרקליטות והמשטרה. נתניהו, באמצעות בלשים פרטיים, כסף רב של יהודים שתרמו לו מהימין הקיצוני באמריקה, הפעיל מערכות שונות שחקרו כל פרט בחיי כדי לספק מידע שעבר דרך צינורות מתאימים למבקר המדינה וליועמ"ש כדי לחקור אותי". 
אני בהחלט רואה את נתניהו נשלח לכלא ויושב שם לא מעט שנים. על העבירה הקשה ביותר שהוא עשה בעניין הצוללות, ובעניין הזה אני לא זקוק למומחים כי אני היחידי שקנה צוללות מגרמניה, אני אומר שרק מה שאנחנו יודעים על העניין מספיק להעמיד אותו לדין". 
היה לי רושם שברור שזו תמונה שלקוחה מהסרט 'הסנדק' של פרנסיס פורד קופולה, ראש ארגון פשע שמסביבו האנשים שמבצעים את משנתו והוא זה שמתווה את הדרך", אמר אולמרט, "מה שהיה אתמול, זו התפרעות של חבורת קרימינלים שבראשם עומד ראש ממשלת ישראל. ככל שאדם מרגיש יותר אשם, כך הוא מאיים יותר".רגב, חוטובלי, אוחנה, כל החבורה הזאת שנותנת את ידה לניסיון של נתניהו לחולל מהפכה נגד הדמוקרטיה בישראל, היא לא פחות מקרימינלית. הוא יצר אווירה שהובילה באופן בלתי נמנע לאפשרות שיקום אדם וירצח את ראש הממשלה. היום הוא מוביל את אותה אווירה שעלולה להסתיים בטרגדיה".  הוא ייפול. הממשלה הזו תיפול, ייקח שלושה חודשים, חצי שנה. זה לא משנה, היא פשוט לא תחזיק מעמד כי שום דבר שבנוי על הונאה, שקר, רמאות, נוכלות, העמדת פנים, לא יכול להאריך שנים".

ליברמן דרעי ליצמן לפיד גנץ אשכנזי וכל בכירי הליכוד והימין. 
הוא התכוון גם אלכם

אנחנו מאחלים לכולם שיצאו זכאים אבל אם לא אז שירקבו בכלא.

כל הנאמר כאן הוא לכאורה

[size=36]אולמרט: "נתניהו גנב כסף ברמה העלובה ביותר"[/size]

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט שהורשע בקבלת שוחד והפרת אמונים תקף את בני משפחת נתניהו: "כשאתה גונב בקבוקי פלסטיק שצריך להחליף אותם, זו הרמה הכי עלובה, גם בזה הם עוסקים"

https://www.srugim.co.il/322325-%D7%90%D7%95%D7%9C%D7%9E%D7%A8%D7%98-%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95-%D7%92%D7%A0%D7%91-%D7%9B%D7%A1%D7%A3-%D7%91%D7%A8%D7%9E%D7%94-%D7%94%D7%A2%D7%9C%D7%95%D7%91%D7%94-%D7%91%D7%99%D7%95%D7%AA

[size=40]השקרים והדיבה זה המומחיות של הזוג"[/size]
העבריין המורשע אהוד אולמרט קיבל אמש במה בערוץ 'כאן11' ולא חסך במילים קשות נגד בנימין נתניהו ומשפחתו | האשים כי "ביבי וחבורת מלחכי הפנכה שלו עוסקים בהסתה יום יומית. זה לא יציל אותו הוא יטבע בדין" | 'הליכוד' בתגובתו: "מכפיש בשקרים רק כדי לקושש כמה דקות בטלוויזיה"
https://www.bhol.co.il/news/982168
אולמרט על הצהרת נתניהו לפני המשפט: תמונה מ"הסנדק" - ראש ארגון פשע ומאחוריו חייליו

[size=54]הקסם פג: נתניהו מבין לפני כולם שהציבור כבר לא איתו[/size]

המחאה תימשך: ראש הממשלה הוא הראשון שמבין שההפגנות נגדו לא ייעצרו, אלא רק יתגברו, וגם שאין אכזרית יותר מהאכזבה של אלה שהולכו שולל

https://www.maariv.co.il/journalists/Article-778170

למה אלי עזור נותן במה לאהוד אולמרט במעריב ולישראל כץ?
אולי אהוד אולמרט יודע דבר או שניים על אלי עזור לכאורה ?

[size=54]אולמרט: "רואה את נתניהו נשלח לכלא ויושב שם לא מעט שנים"[/size]

ראש הממשלה לשעבר התייחס לפתיחת משפטו של נתניהו ולנאום שנשא, ובתקף: "אני מאחל לו לקחת את אשתו ובנו וכל המשפחה המטורללת למקום שבו יעברו טיפול מתאים"

https://www.maariv.co.il/news/politics/Article-767483

יחסי אולמרט-נתניהו: התקפות על בסיס שנאה יוקדת

[size=17]אולמרט יוצא נגד נתניהו באמירות קשות ובוטות על רקע משפטו, על אף שהוא בעצמו הורשע בפלילים וישב בכלא • למה נסיכי הליכוד מתעבים את רה"מ?

[/size]
https://www.israelhayom.co.il/article/764615

השעה עכשיו היא Sat Sep 26, 2020 9:53 am