המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

המחאה החברתית לישראל. מחזירים את המדינה לידי העם !

Latest topics

» נתניהו יקבל פרס נובל לשלום רק אם יביא שלום עם כל המדינות במפרץ הפרסי לבנון סוריה ועיראק
הצוללות : פרשת טיוח פרשת הצוללות והעלמת חלקו של נתניהו - אור-לי ברלב לכאורה EmptyYesterday at 11:51 pm על ידי nobeldilema

» גבולות ארץ ישראל על פי הרב עובדיה יוסף וגדולה התורה בהם הרב שנאורסון רבה של חבד
הצוללות : פרשת טיוח פרשת הצוללות והעלמת חלקו של נתניהו - אור-לי ברלב לכאורה EmptySun Sep 27, 2020 6:05 pm על ידי kushnirmoney

» גבולות הארץ בשיטת הרמב"ם - הרב ישראל אריאל
הצוללות : פרשת טיוח פרשת הצוללות והעלמת חלקו של נתניהו - אור-לי ברלב לכאורה EmptySun Sep 27, 2020 4:52 pm על ידי kushnirmoney

» מהם גבולות ארץ ישראל מהתורה? - הרב שמואל אריאל
הצוללות : פרשת טיוח פרשת הצוללות והעלמת חלקו של נתניהו - אור-לי ברלב לכאורה EmptySun Sep 27, 2020 4:50 pm על ידי kushnirmoney

» פרשת מסעי | ארץ ישראל - גבולות ארץ ישראל הנצחיים | מרן הרב מרדכי אליהו
הצוללות : פרשת טיוח פרשת הצוללות והעלמת חלקו של נתניהו - אור-לי ברלב לכאורה EmptySun Sep 27, 2020 4:48 pm על ידי kushnirmoney

» הסבר קצר ובהיר על המעמד ההלכתי של גבולות ארץ ישראל מדרשת התורה והארץ
הצוללות : פרשת טיוח פרשת הצוללות והעלמת חלקו של נתניהו - אור-לי ברלב לכאורה EmptySun Sep 27, 2020 4:48 pm על ידי kushnirmoney

» הנסיגה מלבנון של ברק במהירות ובדרך שנעשתה הראתה חולשה לעולם הערבי חזבאללה והחמאס נצלו את זה
הצוללות : פרשת טיוח פרשת הצוללות והעלמת חלקו של נתניהו - אור-לי ברלב לכאורה EmptySun Sep 27, 2020 4:15 pm על ידי kushnirmoney

» תרופה מונעת לקורונה: קוורציטין 500 מ"ג ביום + אבץ 25 מ"ג ביום
הצוללות : פרשת טיוח פרשת הצוללות והעלמת חלקו של נתניהו - אור-לי ברלב לכאורה EmptySun Sep 27, 2020 2:45 pm על ידי kushnirmoney

» קטאר נשברה היא רוצה לעשות הסכם שלום עם ישראל בדחיפות עכב האיומים של איראן וסעודיה עליה
הצוללות : פרשת טיוח פרשת הצוללות והעלמת חלקו של נתניהו - אור-לי ברלב לכאורה EmptySun Sep 27, 2020 1:20 pm על ידי kushnirmoney

התחבר

שכחתי את סיסמתי

התדרים של עידן פלוס

Sun Apr 30, 2017 6:17 pm על ידי ofir_men

התדרים של עידן פלוס הם - אפיק 26 (תדר- 514MHz) במרכז, ואפיק 29 (תדר- 538MHz) בצפון , אלה הישנים ב DVB-T 
האפיקים החדשים שבניסוי הינם : אפיק 28 (תדר- 530MHz) במרכז , ו אפיק 32 (תדר- 562MHz) בצפון . אלה ב DVB-T2
בתדרים הישנים יש את ערוצי הטלויזיה - 2, 10, 1, 33, 99 …

[ Full reading ]
ממיר המאפשר קליטת כל הערוצים הפרוצים כיום ללא שיתןף

Sat Jul 19, 2014 2:15 pm על ידי tomer_1968

איזה ממירים קיימים  התומכים בקליטת הערוצים הפרוצים כיום   האם קיוב קפה למשל תומך בכך תודה
צריך לקנות ממיר HD

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד

Sun May 22, 2011 3:07 pm על ידי satworld

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד
מי שלא חבר לא רואה את כל הפורום או לא יכול להכנס אליו
חובה רישום בפורום ומשלוח 10 הודעות בפורום
הקבלה לקהילה היא על תנאי .
כל עוד מכבדים את התקנון ותקנות הקהילה .
עם החברות …

[ Full reading ]
טכנאי yes לא בא: "אין פיצוי לפי חוק הטכנאים"

Sun Apr 24, 2016 8:05 am על ידי cristalm

טכנאי yes לא בא: "אין פיצוי לפי חוק הטכנאים"
ק' הצטרף ל-yes ונקבע מועד להתקנת חיבור בביתו. הטכנאי לא הגיע ועל כן לכאורה מגיע לו פיצוי: 600 ש' כחוק. רק שנציגת yes טענה: "אתה עדיין לא לקוח" והסכימה לפצותו ב-100 ש' בלבד. האם החוק לא תקף על …

[ Full reading ]
טכנאי HOT לא הגיע? מגיע לך פיצוי. בעצם לא

Sun Apr 24, 2016 8:03 am על ידי cristalm

טכנאי HOT לא הגיע? מגיע לך פיצוי. בעצם לא
לקוח חיכה לטכנאי וזה לא הגיע. כשדרש פיצוי של 600 שקל מ-HOT על פי חוק, נענה בתחילה בחיוב ואז סירבו לפצותו. גם אחרי שעות על הקו עם החברה, לטענתו, לא הצליח לקבל שירות כלבבו. HOT: "לאחר בדיקת המקרה, הלקוח יפוצה בגין אי הגעת טכנאי על-פי חוק"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4666077,00.html

החזירו ממירים ל-HOT ובכל זאת נרדפו

Sun Apr 24, 2016 8:02 am על ידי cristalm

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4628119,00.html

החזירו ממירים ל-HOT ובכל זאת נרדפו
קפקא לא יכול היה להמציא השתלשלות יותר מייאשת: נציג חברה העובדת עם HOT אסף 3 ממירים מביתה של אורה. בכל זאת התקשרו מחברת גבייה לטעון שהחזירה רק 2 ממירים. למרות ששלחה הוכחה, המקרה הועבר למשרד עורכי-דין שדרש 582 שקל. HOT: "בשל טעות אחד הממירים לא הוסר מהמנוי"

מועצת הכבלים והלוויין מגבילה את המבצעים של yes ו-HOT

Mon Mar 14, 2016 8:58 am על ידי DOSH76

מועצת הכבלים והלוויין מגבילה את המבצעים של yes ו-HOT

המועצה קבעה כי המבצעים יוגבלו ל-18-4 חודשים ויפורסמו באתרים של החברות. עוד נקבע כי HOT לא תוכל להעלות מחירים ללקוחות במבצעים הקיימים החל ממרץ 2017

[ Full reading ]
תדרים של עמוס הוט בירד

Fri Jan 08, 2016 8:08 pm על ידי mdridista

שלום יש לי ממיר מישוג VISIONNET HAMMER5400 והיה עובד אבל מישהו כנראה שיחק בתדרים ואני לא מצליח לסדר אותם אפשר לדעת מה התדרים של עמוס הוט בירד ונילסאט?

המלצה לממיר איכותי

Thu Dec 03, 2015 5:00 pm על ידי xanadoo

היי,
אני מעוניין לקנות ממיר איכותי עד 2000 שח שיתמוך בשיתוף כמובן.
תודה.

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

מי מחובר

בסך הכל ישנם 23 משתמשים מחוברים :: 0 רשומים, 0 חבויים ו -23 אורחים :: 1 Bot

אין

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 2982 בתאריך Sun Sep 22, 2019 2:04 am

הצוללות : פרשת טיוח פרשת הצוללות והעלמת חלקו של נתניהו - אור-לי ברלב לכאורה

orange4u
SATWORLD MAGOR

Registration date : 08.07.20

הצוללות : פרשת טיוח פרשת הצוללות והעלמת חלקו של נתניהו - אור-לי ברלב לכאורה Empty הצוללות : פרשת טיוח פרשת הצוללות והעלמת חלקו של נתניהו - אור-לי ברלב לכאורה

הודעה על ידי orange4u on Wed Jul 08, 2020 3:01 pm

האם השמאל מרצ ברק ואולמרט לא יורדים מנתניהו כי מרצ לא צורפה לממשלה ולא קבלה כלום מנתניהו והממשלה הנוכחית לכאורה ?
הבא נבדוק את הטענות והדרישות של מרצ והשמאל הוחרדים ומה כל אחד קיבל
במשא ומתן צריך לדעת לתת זה זה מהות הרכבת הקואלציה והפולטיקה אבל נתניהו יודע לתת רק לחרדים ולא לאף אחד אחר אפילו לא לליכוד עצמו.
התוצאה בני גנץ וחבריו שדדו ובבזו את המדינה ולקחו את כל התיקים 
כחול לבן סחטו את נתניהו וקבלו את רוב התיקים .
זרקו לעבודה 2 תיקים ומרצ נשארה בחוץ
מה שמרצ בקשה גם השמאל ביקש וגם הליכוד והחרדים
אבל נתניהו לא נתן כלום שום תמורה ולא הרכיב לא את ימינהגלל סיפור אישי נגד בנט ואשתו וזה על בסיס אישי
וגם לא נתן כלום למרצ והיא לא נכנסה לממשלה .ולא קבלה כלום
גם לברמן שהיה אמור לתמוך בסיפוחוהרבונות לא נכנס לממשלה ולא קיבל כלום .
והוא עמד על שלו לא נכנס לממשלה .
ראינו שעכשיו לפיד רוצה להכנס לממשלה אבל נתניהו לא רוצה לתת כלום
לפיד מוכן להכנס גם מרצ ואולי גם ימינה ולברמן
אם בני גנץ לא יצביע בעד הסיפוח והרבונות אז הם מוכנים להכנס במקום גנץ ואז גנץ לא יהיה ראש ממשלה .
בסך הכול מרצ זה תיק אחד .
לברמן תיק אחד  או שניים
ימינה 2 תיקים 
אז למה נתניהו מהמר כנגד כל הסיכויים ולהמ הוא בכלל צריך את כחול לבן אם יש לו תמיכה בטוחה גם בסיפוח וברבונות
אבל ימינה ולברמן לא מוכנים לתת שום תמורה לפסלטינאים כלום על דמינה אין מה לדבר בכלל.
לפיד מוכן להחליף את בני גנץ ולא רוצה להיות ראש ממשלה
אז למה נתניהו מתעקש 
למה הוא לא הכניס את מרצ כולה בשביל תיק קטן עלוב ומסכן ?
הוא יכל להשתיק את כל הרעש .
אולי יש משהו שלא מפרסמים .
הים אפילו הערבים רוצים לשבת בממשלה והם יתמכו בסיפוח וריבונות השאלה מה הם יקבלו וכמה זה יעלה למדינה 
לא חייבם להשאר עם גנץ יש אלטרנטיבה.

1
במרצ ציפו לקבל את תיק שיכון ובינוי מאוחד .
למה נתניהו לא צירף את מרצ לממשלה הוא עשה טעות חמורה
היה נותן להם תיק אחד ומקבל שקט זה לא היה מעשה חכם בכלל
גם עכשיו הוא יכול לקחת את התיק מלצמן ומדרעי ולהעביר למרצ אחרי הכול מרצ תעשה בדיוק את מה שהחרדים יעשו אבל לטובת הכלל.
אבל נתניהו בחר להתעלם ונתן לחרדים.הואחילק את השלל לחרדים.

2
בשמאל רצו את זה בגלל הדיור הציבורי הם רצו לבנות מיליון דירות ציבוריות באצעות הלוואות בחול ומתן הדירות ללא מקבדמות לזכאים ולכל מי ששירת בצהל
התמורה תשולם ב 30 שנה וכל חודש אלה שקבלו את הדירו ישלמו תשלום מסוייםן שירד מעלות קנית הדירה זה כמו ליסינג בסוף הדירה תעבור בעלות לידי האזרחים לאחר סיום התשלום המלא.
זה מאפשר לכל אחד לקנות דירה בלי תשלום או מקדמה כלום.
במרצ רצו גם מיליון דירות להשכרה בתשלום נמוך אבל גם זה לא יצא לפועל.
למרות שכמעט כל המפלגות תמכו בזה

3 פטור ממע לדירה ראשונה לכל מי ששירת בצהל .
בשמאל וגם החרדים דרשו פטור ממעמ ומיסים לדירה ראשונה 
נתניהו סירב.

4
בעבודה דרשו דירות בליסינג אבל לא קבלו כלום בנתיים

איראן ומאזן האיומים - נתניהו ועשור נזקים בביטחון, ראיון עם פרופ' עוזי ארד 

5 העלאות קצבת הבטחת הכנסה
העלאת קצבת הכנסה מ 1650 ל 90 אחוזים מגובה שכר מינימום במספר פעימות
כל המפלגות בעד העלאת קצבאות הבטחת ההכנסה שהם מאוד נמוכות.
קצבת הבטחת הכנסה עומדת על 1650ש"ח בשמאל ובמרכז אפילו בליכוד ואצל החרדים בקשו להעלות את קצבת ההבטחת ההכסה לגובה של שכר מינימום או 90 אחוזים משכר מינימום ובאופן הדרגתי אבל נתניהו וישראל כץ סרבו בליכוד סרבו 
הם העדיפו לתת לחרדים .
כמובן שלא תהיה בררה לממשלה מלבד להעלות את קצבת הבטחת ההכנסה מ 1650 למשהו נורמלי עם הקורונה בית המשפט יתערב ויטען זה לא מאפשר קיום כלל.

6.מתן קצבת קיום של גובה שכר מינימום לכל מי שהוא מעל גיל 50 ולא עובד ואין לו הכנסות נוספות 
נתניהו לא נתן תשובה לגבי זה 

7.מרצ בקשה להעלות את הקצבאות של הנכים,קשישים והבטחת הכנסה לגובה שכר המינימום.
נתניהו סירב

8
העלאת שכר המינימום

בשמאל ובמרכז וחלק מהימין רצוי להעלות את שכר המינימום ל 10000 ש"ח ב 5 שלבים או פעימות 
אבל גם לזה נתניהו התנגד וזאת טעות חמורה כי חייבים להעלות את שכר המינימום וזה לא יעזור לנתניהו
העלאת שכר המינימום תאפשר צמיחה במשק ויותר כסף לאזרחים בכדי לחיות בכבוד אבל גם לצרוך והממשלה תקבל את הכסף בחזרה באמצעות הצריכה והמעמ שהם ישלמו על הכול 
למרות שכל המלפגות תמכו ונתניהו התנגד למהלך כרגע החוק לא עבר ואין גם אפשרות לממן את זה אפילו ב 5 שלבים או פעימות לאורך 5 שנים

התוצאות הקשות זה שהשמאל הקיצוני חזר לדוש בפרשת הצוללות ביחד כנראה עם ראשי הממשלות בעבר הטייקונים
וכל הקואיליצה נגד נתניהו שכולל גם גופי תקשורת ועיתונאים רבים ותתפלאו גם בכירם מתוך הליכוד שפועלים ללא בושה נגד נתניהו
בעודם בליכוד.

תחשבו שרק לפניכ מה חודשים מרצ הייהת צריכה להיות חלק מהממשלה אבל נתניהו לא הציע לה כלום העדיף לתת לחברי הליכוד את הכול
התוצאה מרצ בחוץ והעבודה בפנים.
למרות שמרצ רצתה להיות בפנים 
למה בני גנץ בפנים והעבודה והם לא ?
התוצאה הם חוזרים להלחם בנתניהו .

הצוללות : פרשת טיוח פרשת הצוללות והעלמת חלקו של נתניהו - אור-לי ברלב לכאורה

בשמאל הקיצוני בגלל שהם לא חלק מהממשלה או הקואליציה ולא נתנו להם כלום
הם חזרו לפעול נגד נתניהו הלעלות את נושא הצוללות מההבט הבטחוני של זה והם חוקרים לעומק
כנראה שאהוד ברק ואולמרט קשורים לזה לכאורה 
ואולי הם חושבים שזהו זה נתניהו גמר את הסוס והם עכשיו יכולים להתמודד לראשות הממשלה
אבל לא נשכח שנגד אהוד ברק יש תיק כבד לכאורה בארה"ב על דברים חמורים בפרשת ויינשטין 
ונגד אהוד אולמט אולי תפסו על משהו קטן אבל הדבריםה גדולים עוד לא יצאו לאוויר העולם
ככה שי הרתעה מכל הצדדים שנלחמים
אף אחד לא אמין שנתניהו יפרוש בעוד שנה 
אף אחד לא אמין שבני גנץ יההי ראש ממשלה
וכנראה שלנתניהו אין רצון או חשק להיות מספר 2 או לתת לגנץ להיות ראש ממשלה 
וכנראה שנתניה יצא נקי מכל התיקיםה אלה
אז בשמאל הקיצוני מתחילים לתפור ...
השאלה אם נתיהו יגיב להם הם גיידו מה פתאום הוא נלחם בנו עכשיו 
מה רק לכם מותר ?
כשנתנהו מגיב על עצמו ???
מה פתאום למה שיעשה דבר כזה
כל העיתואנים שנפלים על נתניהו מותר להם אבל כשהוא מתחיל להאשים אותם בכל מני דברים הם ממהרים לצעוק תופר תנו תיקים
זה יכול הליות הדדי לכל אחד יש את הזכות הלגן על עצמו

פרופ' זליכה: נתניהו הוא נזק מהלך לביטחון הלאומי שלנו

הצוללות חייבות להיחקר - נתניהו ועשור נזקים בביטחון, ראיון עם פרופ' עוזי ארד חלק א // חדשות הדמוקרטיה

פרשת הצוללות היא נזק וסכנה לביטחון המדינה והיא חייבת להיחקר עד תום. נתניהו ועשור של נזקים בביטחון - ראיון עם פרופ' עוזי ארד, חלק א': "קשה לי להשלים עם המחשבה שנתניהו ידע שבעודו מאשר דברים הוא עתיד להיות נשכר במיליונים. לזה קוראים ספסרות מלחמה מהסוג הגרוע ביותר, זה צריך להתברר".

זהו חלק א' מתוך הראיון המלא. 

חלק ב' עוסק באיראן ובמאזן האיומים הכולל: https://youtu.be/2GeY65j4nsw

חלק ג' עוסק בשאלה מהי עוצמתה של ישראל באמת: https://youtu.be/VnHGx8Ckanw

אור-לי ברלב

עיתונאית עצמאית ואקטיביסטית

הצוללות 4: הונאה עיתונאית לניקוי נתניהו; חשד שנתניהו קיבל שוחד - אור-לי ברלב
פירוק ההונאה העיתונאית ששידרה איילה חסון על הצוללות למצרים - נתניהו בלחץ: קמפיין שקר סביב הצוללות למצרים - האקדח המעשן: ההסתרה - "שותפי הסוד" שהכחישו ואח"כ "אישרו בדיעבד", הם אזרחים נטולי סמכות - המניות והצוללות קשורות: שורה של עובדות מעלות חשד שנתניהו קיבל שוחד בפרשת הצוללות
# מבזק הצוללות 4

קבלת ההחלטות בפרשת הצוללות לא נבדקה - ראיון עם אלוף במיל. יעקב (מנדי) אור // חדשות הדמוקרטיה 1.2.20

פרשת הצוללות וכלי השייט: איך ייתכן שצה"ל לא בדק את תהליכי קבלת ההחלטות בפרשה? איך ייתכן שמשרד הביטחון לא בדק את תהליכי הרכש? ומדוע מבקר המדינה לא בודק את הדברים?
זאת למרות שהמשטרה בסיכום חקירת תיק 3,000 הצביעה על ליקויים שהתגלו בנוגע לרכש ביטחוני ואסטרטגי, ועל הצורך להגן על הליכי הרכש הביטחוני "מפני אינטרסים זרים".
ראיון עם אלוף במיל. יעקב אור (מנדי) מהעמותה לטוהר המידות, אשר פנתה השבוע למבקר המדינה בבקשה שישמע את עדותם של חמישה בכירי מערכת הביטחון לשעבר, שכיהנו בתפקידים שונים בזמן הפרשה.
חמשת הבכירים הם:
אלוף במיל. עמוס גלעד - אז ראש האגף הביטחוני-מדיני במשרד ביטחון
תא"ל במיל. שמואל צוקר - אז מנהל הרכש במשרד הביטחון
עו"ד אחז בן ארי - היועץ המשפטי של משרד הביטחון
אל"מ במיל. חגי טננבאום-ארז - מבקר מערכת הביטחון
תא"ל במיל. אילן הררי - מבקר צה"ל

מוס גלעד: "פרשת הצוללות היא איום על הבטחון הלאומי" 

צוללות והמניות: מסיבת העיתונאים של התנועה לאיכות השלטון שהגישה עתירה לבג"ץ לפתיחה בחקירה

פרשת הצוללות והמניות: 33 שאלות שהתקשורת אינה שואלת

לכאורה

השעה עכשיו היא Tue Sep 29, 2020 7:29 am