המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

המחאה החברתית לישראל. מחזירים את המדינה לידי העם !

התחבר

שכחתי את סיסמתי

התדרים של עידן פלוס

Sun Apr 30, 2017 6:17 pm על ידי ofir_men

התדרים של עידן פלוס הם - אפיק 26 (תדר- 514MHz) במרכז, ואפיק 29 (תדר- 538MHz) בצפון , אלה הישנים ב DVB-T 
האפיקים החדשים שבניסוי הינם : אפיק 28 (תדר- 530MHz) במרכז , ו אפיק 32 (תדר- 562MHz) בצפון . אלה ב DVB-T2
בתדרים הישנים יש את ערוצי הטלויזיה - 2, 10, 1, 33, 99 …

[ Full reading ]
ממיר המאפשר קליטת כל הערוצים הפרוצים כיום ללא שיתןף

Sat Jul 19, 2014 2:15 pm על ידי tomer_1968

איזה ממירים קיימים  התומכים בקליטת הערוצים הפרוצים כיום   האם קיוב קפה למשל תומך בכך תודה
צריך לקנות ממיר HD

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד

Sun May 22, 2011 3:07 pm על ידי satworld

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד
מי שלא חבר לא רואה את כל הפורום או לא יכול להכנס אליו
חובה רישום בפורום ומשלוח 10 הודעות בפורום
הקבלה לקהילה היא על תנאי .
כל עוד מכבדים את התקנון ותקנות הקהילה .
עם החברות …

[ Full reading ]
טכנאי yes לא בא: "אין פיצוי לפי חוק הטכנאים"

Sun Apr 24, 2016 8:05 am על ידי cristalm

טכנאי yes לא בא: "אין פיצוי לפי חוק הטכנאים"
ק' הצטרף ל-yes ונקבע מועד להתקנת חיבור בביתו. הטכנאי לא הגיע ועל כן לכאורה מגיע לו פיצוי: 600 ש' כחוק. רק שנציגת yes טענה: "אתה עדיין לא לקוח" והסכימה לפצותו ב-100 ש' בלבד. האם החוק לא תקף על …

[ Full reading ]
טכנאי HOT לא הגיע? מגיע לך פיצוי. בעצם לא

Sun Apr 24, 2016 8:03 am על ידי cristalm

טכנאי HOT לא הגיע? מגיע לך פיצוי. בעצם לא
לקוח חיכה לטכנאי וזה לא הגיע. כשדרש פיצוי של 600 שקל מ-HOT על פי חוק, נענה בתחילה בחיוב ואז סירבו לפצותו. גם אחרי שעות על הקו עם החברה, לטענתו, לא הצליח לקבל שירות כלבבו. HOT: "לאחר בדיקת המקרה, הלקוח יפוצה בגין אי הגעת טכנאי על-פי חוק"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4666077,00.html

החזירו ממירים ל-HOT ובכל זאת נרדפו

Sun Apr 24, 2016 8:02 am על ידי cristalm

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4628119,00.html

החזירו ממירים ל-HOT ובכל זאת נרדפו
קפקא לא יכול היה להמציא השתלשלות יותר מייאשת: נציג חברה העובדת עם HOT אסף 3 ממירים מביתה של אורה. בכל זאת התקשרו מחברת גבייה לטעון שהחזירה רק 2 ממירים. למרות ששלחה הוכחה, המקרה הועבר למשרד עורכי-דין שדרש 582 שקל. HOT: "בשל טעות אחד הממירים לא הוסר מהמנוי"

מועצת הכבלים והלוויין מגבילה את המבצעים של yes ו-HOT

Mon Mar 14, 2016 8:58 am על ידי DOSH76

מועצת הכבלים והלוויין מגבילה את המבצעים של yes ו-HOT

המועצה קבעה כי המבצעים יוגבלו ל-18-4 חודשים ויפורסמו באתרים של החברות. עוד נקבע כי HOT לא תוכל להעלות מחירים ללקוחות במבצעים הקיימים החל ממרץ 2017

[ Full reading ]
תדרים של עמוס הוט בירד

Fri Jan 08, 2016 8:08 pm על ידי mdridista

שלום יש לי ממיר מישוג VISIONNET HAMMER5400 והיה עובד אבל מישהו כנראה שיחק בתדרים ואני לא מצליח לסדר אותם אפשר לדעת מה התדרים של עמוס הוט בירד ונילסאט?

המלצה לממיר איכותי

Thu Dec 03, 2015 5:00 pm על ידי xanadoo

היי,
אני מעוניין לקנות ממיר איכותי עד 2000 שח שיתמוך בשיתוף כמובן.
תודה.

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

מי מחובר

בסך הכל ישנם 32 משתמשים מחוברים :: אחד רשום, 0 חבויים ו -31 אורחים :: 1 Bot

lierespirator

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 2982 בתאריך Sun Sep 22, 2019 2:04 am

לי לוי בניגוד ליאיר נתניהו הצלחה להסתדר בחיים מתחתנת עם יהודי עשיר מאוסטרליה

ouziel88
satworld forum member

Registration date : 04.01.20

לי לוי בניגוד ליאיר נתניהו הצלחה להסתדר בחיים מתחתנת עם יהודי עשיר מאוסטרליה Empty לי לוי בניגוד ליאיר נתניהו הצלחה להסתדר בחיים מתחתנת עם יהודי עשיר מאוסטרליה

הודעה על ידי ouziel88 on Sat Jan 04, 2020 12:28 pm

https://tmi.maariv.co.il/celebs-news/Article-738527

[size=55]לי לוי בדרכה לחופה: פרטים ראשונים על החתונה[/size]

לי לוי בניגוד ליאיר נתניהו הצלחה להסתדר בחיים מתחתנת עם יהודי עשיר מאוסטרליה 555025

https://tmi.maariv.co.il/celebs-news/Article-738527

[size=30]כוכבת הריאליטי והאקסית של יאיר נתניהו, לי לוי שהתארסה לפני כשבועיים בהפקה ענקית לכבוד יום הולדתה, כבר החלה בתכנוני החתונה - אז איפה החתונה תערך ומתי?[/size]
האקסית המיתולוגית של יאיר נתניהו, לי לויהתארסה לבחיר ליבה, איש העסקים מיליונר איתן נישולס בן ה-40, המתעסק בתחום הבנקאות ומתגורר כיום בסידני, אוסטרליה.

נישולס שלף  טבעת של 5.5 קראט בשווי של כמעט מיליון שקלים וביקש את ידה של לוי לוי.

היא אכן הסתדרה בחיים 

[size=30]איתן נישולס יהודי בן 40 בנקאי בסידני אוסטרליה והונו נאמד במאות מיליוני דולרים [/size]
[size=30]לי לוי נאלצה לעבור גיור מהיר לפני החתונה .[/size]
[size=30]לי לוי כמו שאר הדוגמניות של ישראל הסתדרה בחיים .[/size]
[size=30]היא תפסה לה מיליונר ובקרוב גם היא תהיה מיליונרית[/size]
[size=30]על פי חוקי אוסטרליה בתחונה האישה מקבלת באופן אוטומטי 50 אחוזים מרכוש [/size]
[size=30]ואסור להחתים אותה על אף עסקה [/size]
[size=30]זאת אומרת שמרגע שהיא התחתנה היא כבר מיליונרית אם היא תתגרש היא תקבל חצי מהרכוש בכל מקרה ומצב גם אם ההון שעשה מירושה או בעצמו ולםני החתונה זה לא תופס[/size]
[size=30]בזמן שיאיר נתניהו נשאר תפרן ומובטל ככה על פי התקשורת לפחות [/size]
[size=30]לי לוי הפכה בן לילה למילינרית[/size]
[size=30]רק התבעתה שקבלה שווה מיליון שח ככה שבשקלים היא כבר מיליונרית [/size]
[size=30]היא תערוך 2 חתונות אחת בישראל ואחת באיטליה [/size]
[size=30]בישראל זה חתונה לעניים ובאיטליה זה חתונה לעשירים[/size]

• 27

[size=48][rtl]תוך פחות משנה: לי לוי התארסה לחבר המיליונר[/rtl][/size]

[rtl]אם עדיין לא שמעתם את השם איתן נישולס, כנראה שלא קראתם את האייטם היפה שפרסמנו ב-mako סלבס בחודש מאי, אבל נסלח לכם. איתן הוא יהודי שחי באוסטרליה ולפני חודשים ספורים הכיר את לי לוי, האקסית של יאיר נתניהו. אם לא הבנתם מהכותרת - הם התארסו[/rtl]

https://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local-2018/Article-87257850d673f61026.htm

https://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local-2018/Article-573a90a95423f61026.htm
[size=48][rtl]השווי המופרך של טבעת האירוסים שקיבלה לי לוי[/rtl][/size]

[rtl]אם חשבנו שהצעת הנישואים שקיבלה אתמול הייתה מופרכת, נפלנו רשמית כששמענו כמה הטבעת החדשה של לי לוי עלתה לארוסה הטרי, איתן נישולס. אנחנו רק נגיד שמדובר במאות אלפי דולרים (!)לי לוי בניגוד ליאיר נתניהו הצלחה להסתדר בחיים מתחתנת עם יהודי עשיר מאוסטרליה 7a92e7dc-fc83-4462-90fc-1712c391cd97_gלי לוי בניגוד ליאיר נתניהו הצלחה להסתדר בחיים מתחתנת עם יהודי עשיר מאוסטרליה New_Boyfriend_LEvy_2019_1_gלי לוי בניגוד ליאיר נתניהו הצלחה להסתדר בחיים מתחתנת עם יהודי עשיר מאוסטרליה New_Boyfriend_LEvy_2019_2_i[/rtl]

לי לוי ממשיכה את המסורת של הדומניות בישראל לתפוס מיליונר ועדיף שנראה טוב וצעיר וכמה שיותר עשיר 
לדוגמניות החשדות להם לא משנה אך הבחור נראה או מי הוא מה שחשוב זה חשבון הבנק 
למעשה אפר להגיד את זה על כל יהודיה צעירה היום או בכלל על אכל אחת ואחד
כולם רוצים משהו מסודר עם חשבון בנק ענק ונכסים 
היפות נדבקות למיולנרים כמו דבק מגע 
זאת תופעת טבע די ידועה בדור הזה GOLDIGER
כל הישראליות מחפשות בעל עשיר ולא משנה בן כמה הוא או אך הוא נראה 
ומי מאתנו לא אוהב כסף 
מי יגיד לו למשהי עם כסף שנראה גם טוב 
אז נסכם שכולם אוהים כסף גם מי שעני ואין לו כלום חות מיופי וגם מי משעשי שאין לו כלום חוץ מכסף
השאלה למה הם לא הולכות על המיליארדרים באמריקה הגדולה אלה טחונים רצח 
לא ברו אם הבחור אוסטרלי או לא 
אם הוא לא אוסטרלי אז היא הפסידה בגדול כי לא יתן לה כלוםאין כל ראיה או הכחה שהאיש עשיר מלבד הטבעת שאיש לא יודעת מאיפה ומה היא באמת שווה ואך היא נקנתה אין כל מדע על הבן זוג 
יודעים רק שהוא יהודי וישראלי אבל אף אחד לא דיבר על מיליונר ולא משעו עליו פני כן
עכשיו הוא יאלץ להכויח את עצמו
לתת טבעת במיליון שח או פחות זה לא אומר שהוא מיליונר 
סביר להניח שאחת שנראה כמו לי לוי לא תתחתן עם סתם אדם הרי את יאיר נתניהו היא נפנפה כמו עלה ברוח 
היא בת 27 והוא בן 40 מה רע
יש זוגות בישאל בני 70 עם נשים בנות 30 
40 שנה הפרש והכול בסדר
את השיא שברה צעירה בת 27 מישראל שהתחתנה עם יהודי אמרקאי עשיר באמת בן 77 והוציאה ממנו שקים במיליון דול לאחר החתונה שלהם
אז עכשיו היהיוה רבה שיקנו בה ובו אבל רק נגיד להם מזל טוב 
 יאיר נתנהיו לא תפרן לאביו יש הון המוערך ב 200 מיליון שח עם עסקאות הגז נתניהו יהיה שווה מיליארד שח בתוך שנים סבורות
ויש אומרים שהציעו לנתניהו לרוץ לנשיאות ארה"ב 
ככה שיש ליאיר ירושה של מאות מיליונים זה בטוח 
אין לו בעיה שאביו יסדר לו עבודה בארה,ב אצל יהודי עשיר כמו מנדלסון ועם משכורת עתק 
הכול אפשרי 
יאיר נתניהו עלול להפתיע גם הוא כי יש שמעות שהוא יוצא עם בתו של מיליארדר יהודי אבל זה כנראה עדין לא פורסם
ויש אומרים שהיא נראת כמו דומגנית מסלול או פוסט מVOGUE 
מדובר כנראה ביהודי אמרקאי מיליארדר בעל הון של עשרות מיליארדי דולרים מעשירי אמריקה
ויש אומרים שהיא חולה על יאיר נתניהו .
לא ברו אם זה נכון או לא ואולי זה סתם שמועות אבל תמסכו על יאיר שהוא יהיה מסודר יותר מכולם
אל תזלזלו ביאיר נתניהו הוא בנם של בנימין נתניהו שמסובב מדינה שלמה ושל שרה נתניהו שידועה כשולטת על מדנה שלמה
איש לא יכול לערער על הכשרון האדיר וההשכלה הומוח החריף של נתניהו שאותו ירש מאביו הפורפסור נתניהו 
ככה שהרבה שכל חריף יש וכסף תמיד היה ויהיה ולפי הירושה של יאיר מחכה לו עתיד ירוק ביותר
סביר שיאיר נתניהו יקבל ירושה מאבא שלו בשווי 500 מיליון שח לפחות וכך גם אבנר 
ולא לדאוג לדרה יש לה כסף תנאים ונכסים עד ימה האחרון על כדור הארץ 
היא תחיה כמו מלכה עם משרתים נהג צמוד משרד ובית ועם כל התנאים של אשת ראש ממשלה לשעבר בוהווה 
ואם הלשונות הרעות צודקות עם פרשת הגז סביר להניח שנתניהו התעשר כהוגן לא לשכוח אתה צוללות וגם את כל המכרזים של היסנים
נתניהו יושב היום על הרים של כסף 
מיליארדר זה כלום .כשנתניהו יצא לאזרחות כל הרצאה זה מיליון דול אפילו אם יהיה רעב ללחם כל הרצאה 100000 דולר לפחות
ככה שלמשפחת נתניהו ועתיד ירוק לפניה והם רק ילכו ויתעשרו יותר ויותר 
מרוב בתים ונכסים לא יודעים מה לעשות עם כל הכסף
יש אומרים שגם כיום שרה נתניהו ואבנר נתניהו נשארו ביוון על חשבון המדינה בכדי לקנותנכסים ביוון המחירים שם ברצפה

לכאורה

השעה עכשיו היא Thu Apr 09, 2020 3:00 pm