המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

המחאה החברתית לישראל. מחזירים את המדינה לידי העם !

התחבר

שכחתי את סיסמתי

התדרים של עידן פלוס

Sun Apr 30, 2017 6:17 pm על ידי ofir_men

התדרים של עידן פלוס הם - אפיק 26 (תדר- 514MHz) במרכז, ואפיק 29 (תדר- 538MHz) בצפון , אלה הישנים ב DVB-T 
האפיקים החדשים שבניסוי הינם : אפיק 28 (תדר- 530MHz) במרכז , ו אפיק 32 (תדר- 562MHz) בצפון . אלה ב DVB-T2
בתדרים הישנים יש את ערוצי הטלויזיה - 2, 10, 1, 33, 99 …

[ Full reading ]
ממיר המאפשר קליטת כל הערוצים הפרוצים כיום ללא שיתןף

Sat Jul 19, 2014 2:15 pm על ידי tomer_1968

איזה ממירים קיימים  התומכים בקליטת הערוצים הפרוצים כיום   האם קיוב קפה למשל תומך בכך תודה
צריך לקנות ממיר HD

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד

Sun May 22, 2011 3:07 pm על ידי satworld

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד
מי שלא חבר לא רואה את כל הפורום או לא יכול להכנס אליו
חובה רישום בפורום ומשלוח 10 הודעות בפורום
הקבלה לקהילה היא על תנאי .
כל עוד מכבדים את התקנון ותקנות הקהילה .
עם החברות …

[ Full reading ]
טכנאי yes לא בא: "אין פיצוי לפי חוק הטכנאים"

Sun Apr 24, 2016 8:05 am על ידי cristalm

טכנאי yes לא בא: "אין פיצוי לפי חוק הטכנאים"
ק' הצטרף ל-yes ונקבע מועד להתקנת חיבור בביתו. הטכנאי לא הגיע ועל כן לכאורה מגיע לו פיצוי: 600 ש' כחוק. רק שנציגת yes טענה: "אתה עדיין לא לקוח" והסכימה לפצותו ב-100 ש' בלבד. האם החוק לא תקף על …

[ Full reading ]
טכנאי HOT לא הגיע? מגיע לך פיצוי. בעצם לא

Sun Apr 24, 2016 8:03 am על ידי cristalm

טכנאי HOT לא הגיע? מגיע לך פיצוי. בעצם לא
לקוח חיכה לטכנאי וזה לא הגיע. כשדרש פיצוי של 600 שקל מ-HOT על פי חוק, נענה בתחילה בחיוב ואז סירבו לפצותו. גם אחרי שעות על הקו עם החברה, לטענתו, לא הצליח לקבל שירות כלבבו. HOT: "לאחר בדיקת המקרה, הלקוח יפוצה בגין אי הגעת טכנאי על-פי חוק"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4666077,00.html

החזירו ממירים ל-HOT ובכל זאת נרדפו

Sun Apr 24, 2016 8:02 am על ידי cristalm

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4628119,00.html

החזירו ממירים ל-HOT ובכל זאת נרדפו
קפקא לא יכול היה להמציא השתלשלות יותר מייאשת: נציג חברה העובדת עם HOT אסף 3 ממירים מביתה של אורה. בכל זאת התקשרו מחברת גבייה לטעון שהחזירה רק 2 ממירים. למרות ששלחה הוכחה, המקרה הועבר למשרד עורכי-דין שדרש 582 שקל. HOT: "בשל טעות אחד הממירים לא הוסר מהמנוי"

מועצת הכבלים והלוויין מגבילה את המבצעים של yes ו-HOT

Mon Mar 14, 2016 8:58 am על ידי DOSH76

מועצת הכבלים והלוויין מגבילה את המבצעים של yes ו-HOT

המועצה קבעה כי המבצעים יוגבלו ל-18-4 חודשים ויפורסמו באתרים של החברות. עוד נקבע כי HOT לא תוכל להעלות מחירים ללקוחות במבצעים הקיימים החל ממרץ 2017

[ Full reading ]
תדרים של עמוס הוט בירד

Fri Jan 08, 2016 8:08 pm על ידי mdridista

שלום יש לי ממיר מישוג VISIONNET HAMMER5400 והיה עובד אבל מישהו כנראה שיחק בתדרים ואני לא מצליח לסדר אותם אפשר לדעת מה התדרים של עמוס הוט בירד ונילסאט?

המלצה לממיר איכותי

Thu Dec 03, 2015 5:00 pm על ידי xanadoo

היי,
אני מעוניין לקנות ממיר איכותי עד 2000 שח שיתמוך בשיתוף כמובן.
תודה.

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

מי מחובר

בסך הכל ישנם 32 משתמשים מחוברים :: אחד רשום, 0 חבויים ו -31 אורחים :: 2 Bots

matangorod

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 2982 בתאריך Sun Sep 22, 2019 2:04 am

נאום פרופ' ירון זליכה בהפגנה נגד שחיתות בהבימה

bennyp
SATWORLD SENIOR
SATWORLD SENIOR

Registration date : 21.01.11

נאום פרופ' ירון זליכה בהפגנה נגד שחיתות בהבימה Empty נאום פרופ' ירון זליכה בהפגנה נגד שחיתות בהבימה

הודעה על ידי bennyp on Wed Nov 27, 2019 6:04 am

נאום פרופ' ירון זליכה בהפגנה נגד שחיתות בהבימה

ליכה על שיחתו עם נתניהו ב- 2005, בה הזהיר אותו מפני אולמרט: "אדם מושחת" - ועל מה שקרה מאז:

"ב-7 באוגוסט 2005 התקשר אלי מר נתניהו, אז שר האוצר של מדינת ישראל, בשעת בוקר מוקדמת וביקש כי אגיע בדחיפות למשרדו. הזדרזתי והקדמתי הגיעי לירושלים. עם כניסתי ללשכתו הודיעני מר נתניהו כי בעוד מספר שעות הוא עומד להתפטר מתפקיד שר האוצר. עוד הוסיף, כי לאור הדרך הארוכה שעשינו יחד בהצלת כלכלת ישראל הוא מבקש לעדכנני באופן אישי וכן לנצל את ההזדמנות ולהתנצל בפני.
הופתעתי. על מה יש לך להתנצל בפני שאלתי. ראש הממשלה שרון עומד למנות את אהוד אולמרט להחליף אותי השיב לי. אינך מכיר היטב את האיש אך המדובר באדם מושחת מהיסוד שאינו בוחל בדבר ואילו אתה אדם שאינו מתכופף. עץ שאינו מתכופף ישבר. אני מתנצל אפוא על כי אני מותיר אותך לבדך מולו. לא לשם כך גייסתי אותך לשורות הממשלה.
למחרת היום זימן אותי מר אולמרט ללשכתו לשיחה אישית בארבע עיניים. יש לך ביצים הוא אמר לי ואני זקוק לאנשים כמוך. אם תדע לשתף עמי פעולה יהיה לך טוב בחיים. כך במילים אלה הוא פתח את השיחה. היתממתי. איני יורד לסוף דעתך אהוד. בוודאי שאשתף עמך פעולה, הרי אתה שר האוצר שלי. הממונה עלי. אם אחלוק על דעתך אתווכח אך בסופו של יום אפעל על פי הנחיותיך. אין שאלה. כמובן והכול בכפוף לחוק ולכללי המנהל התקינים.
או. על זה בדיוק רציתי לשוחח עמך. אתה יודע, לעיתים לחוק יכולות להיות כמה פרשנויות ורציתי לדעת לפי איזו פרשנות תנקוט. שלי או שלך. אין שאלה בכלל השבתי. לפי הפרשנות שלי. ואם אתה חולק על פרשנותי אתה רשאי לפנות ליועץ המשפטי לממשלה שיכריע בנינו. אני מאוד מצטער לשמוע זאת השיב אולמרט. שיחתנו הסתיימה, אנא צא מהחדר.
במהלך השנה שלאחר שיחה זו היה מר אולמרט מעורב בשבע עשרה פרשות שחיתות שונות אותן נאלצתי להודפו. חלקן לבדו, חלקן עם מר הירשזון וחלקן עם מר בן אליעזר. אכן, בחלקי נפל להתמודד עם גדולי המושחתים בכל הזמנים.
על רקע זה, עם פרישתי מתפקיד החשב הכללי, עשיתי כל שביכולתי על מנת שהצדק יצא לאור, הדין עם מר אולמרט ימוצה והדמוקרטיה תשוב לסדרה. האמנתי ואני מאמין עד היום כי זכותם הבסיסית של אזרחי ישראל לחיות במדינה שבה ראש הממשלה הוא אדם ישר ולא אדם שכנופיה שלמה של גנבים מקיפה אותו.
אולם בחלומותיי הגרועים ביותר לא העליתי על דעתי שאני תרמתי תרומה חשובה להחלפתו של מושחת אחד במושחת גדול יותר.
בחלומותיי הגרועים ביותר לא העליתי על דעתי שמר נתניהו ינסה לרכוש את חופש העיתונות, את כלב השמירה של הדמוקרטיה, כאילו הוא כלב השמירה שלו. האם מר נתניהו שכח את דברי בית המשפט העליון האמריקאי כי חופש העיתונות הוא זכותם של הנשלטים ולא נשקם של השולטים?
בחלומותיי הגרועים ביותר לא העליתי על דעתי, כי מר נתניהו ירקום את המתווה המושחת של הגז. מתווה שמשרת את המונופול הפוגעני ביותר שהתפתח במשק הישראלי. מתווה שאין הוא אלא שוד מאורגן של רכוש הציבור. מדוע על הציבור הישראלי לרכוש חזרה את הגז שלו, שחולק על ידי אולמרט ופואד בן אליעזר ללא תמורה וללא מכרז, ועוד במחיר העולה על כפליים ממחירו?
בחלומותיי הגרועים ביותר לא העליתי על דעתי שמר נתניהו ואנשיו ישרתו את מונופול הבזק ויחסמו במשך כמעט עשור את אחת הרפורמות החיוניות ביותר הדרושות למשק הישראלי. רפורמה ששמה בכיס הקטן את הרפורמה החשובה שנערכה בשוק הסלולארי.
בחלומותיי הגרועים ביותר לא העליתי על דעתי ששורה של בעלי הון וטייקונים יממנו לו ולמשפחתו שירותים במאות אלפי שקלים. אני מתבייש אפילו להזכיר לאיזה שירותים שפלים הגיעו צורכי המימון של בני משפחת נתניהו.
בחלומותיי הגרועים ביותר לא העליתי על דעתי כי חבורה שלמה של מושחתים, גנבים ואוכלי שוחד – לכאורה – יקיפו אותו בעסקה הביטחונית הכי גדולה אולי שהייתה בישראל שלא מכספי הסיוע האמריקאים.
הסופרת הדגולה , דוריס לסינג, שאלה פעם בילדי האלימות המופתי שלה, "מה את מניחה שתשני? קרה כך שהכוח בידינו, אז אנחנו משתמשים בכוח. מהי ההיסטוריה? סיפור של מסכנות, אכזריות, וטיפשות. זה הכול. וזה מה שיהיה תמיד. מה זה משנה מי מנהל את המדינה? זו תמיד עדת נבלים המנהלים חבורה של טיפשים".
ובכן, מר נתניהו באנו הערב לכאן כדי להגיד לך ולכנופיית הגנבים, המושחתים והנבלים המקיפה אותך. לנו זה משנה מי מנהל את המדינה. לנו זה משנה, ואנו לא מוכנים עוד להיות טיפשים.
ולמפלגת הליכוד, אליה הצבעתי רוב חיי וליתר מפלגות הימין והמרכז. האם אין בקרבכם מנהיגים אחרים? האם אין לכם את האומץ להחליף את המושחת הזה? האם גם לכם אין זה משנה מי מנהיג את המדינה?
ולכם חברים וחברות יקרים. אל תשכחו. 'השעה האפלה ביותר היא השעה שלפני עלות השחר'".

השעה עכשיו היא Sat Dec 14, 2019 6:38 pm