המחאה החברתית לישראל-SATWORLD.ORG

המחאה החברתית לישראל. מחזירים את המדינה לידי העם !

התחבר

שכחתי את סיסמתי

התדרים של עידן פלוס

Sun Apr 30, 2017 6:17 pm על ידי ofir_men

התדרים של עידן פלוס הם - אפיק 26 (תדר- 514MHz) במרכז, ואפיק 29 (תדר- 538MHz) בצפון , אלה הישנים ב DVB-T 
האפיקים החדשים שבניסוי הינם : אפיק 28 (תדר- 530MHz) במרכז , ו אפיק 32 (תדר- 562MHz) בצפון . אלה ב DVB-T2
בתדרים הישנים יש את ערוצי הטלויזיה - 2, 10, 1, 33, 99 …

[ Full reading ]
ממיר המאפשר קליטת כל הערוצים הפרוצים כיום ללא שיתןף

Sat Jul 19, 2014 2:15 pm על ידי tomer_1968

איזה ממירים קיימים  התומכים בקליטת הערוצים הפרוצים כיום   האם קיוב קפה למשל תומך בכך תודה
צריך לקנות ממיר HD

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד

Sun May 22, 2011 3:07 pm על ידי satworld

פורום זה פתוח רק לחברי קהילת הלווין הישראלית בלבד
מי שלא חבר לא רואה את כל הפורום או לא יכול להכנס אליו
חובה רישום בפורום ומשלוח 10 הודעות בפורום
הקבלה לקהילה היא על תנאי .
כל עוד מכבדים את התקנון ותקנות הקהילה .
עם החברות …

[ Full reading ]
טכנאי yes לא בא: "אין פיצוי לפי חוק הטכנאים"

Sun Apr 24, 2016 8:05 am על ידי cristalm

טכנאי yes לא בא: "אין פיצוי לפי חוק הטכנאים"
ק' הצטרף ל-yes ונקבע מועד להתקנת חיבור בביתו. הטכנאי לא הגיע ועל כן לכאורה מגיע לו פיצוי: 600 ש' כחוק. רק שנציגת yes טענה: "אתה עדיין לא לקוח" והסכימה לפצותו ב-100 ש' בלבד. האם החוק לא תקף על …

[ Full reading ]
טכנאי HOT לא הגיע? מגיע לך פיצוי. בעצם לא

Sun Apr 24, 2016 8:03 am על ידי cristalm

טכנאי HOT לא הגיע? מגיע לך פיצוי. בעצם לא
לקוח חיכה לטכנאי וזה לא הגיע. כשדרש פיצוי של 600 שקל מ-HOT על פי חוק, נענה בתחילה בחיוב ואז סירבו לפצותו. גם אחרי שעות על הקו עם החברה, לטענתו, לא הצליח לקבל שירות כלבבו. HOT: "לאחר בדיקת המקרה, הלקוח יפוצה בגין אי הגעת טכנאי על-פי חוק"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4666077,00.html

החזירו ממירים ל-HOT ובכל זאת נרדפו

Sun Apr 24, 2016 8:02 am על ידי cristalm

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4628119,00.html

החזירו ממירים ל-HOT ובכל זאת נרדפו
קפקא לא יכול היה להמציא השתלשלות יותר מייאשת: נציג חברה העובדת עם HOT אסף 3 ממירים מביתה של אורה. בכל זאת התקשרו מחברת גבייה לטעון שהחזירה רק 2 ממירים. למרות ששלחה הוכחה, המקרה הועבר למשרד עורכי-דין שדרש 582 שקל. HOT: "בשל טעות אחד הממירים לא הוסר מהמנוי"

מועצת הכבלים והלוויין מגבילה את המבצעים של yes ו-HOT

Mon Mar 14, 2016 8:58 am על ידי DOSH76

מועצת הכבלים והלוויין מגבילה את המבצעים של yes ו-HOT

המועצה קבעה כי המבצעים יוגבלו ל-18-4 חודשים ויפורסמו באתרים של החברות. עוד נקבע כי HOT לא תוכל להעלות מחירים ללקוחות במבצעים הקיימים החל ממרץ 2017

[ Full reading ]
תדרים של עמוס הוט בירד

Fri Jan 08, 2016 8:08 pm על ידי mdridista

שלום יש לי ממיר מישוג VISIONNET HAMMER5400 והיה עובד אבל מישהו כנראה שיחק בתדרים ואני לא מצליח לסדר אותם אפשר לדעת מה התדרים של עמוס הוט בירד ונילסאט?

המלצה לממיר איכותי

Thu Dec 03, 2015 5:00 pm על ידי xanadoo

היי,
אני מעוניין לקנות ממיר איכותי עד 2000 שח שיתמוך בשיתוף כמובן.
תודה.

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

מי מחובר

בסך הכל ישנם 34 משתמשים מחוברים :: אחד רשום, 0 חבויים ו -33 אורחים :: 2 Bots

cloneface

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 2982 בתאריך Sun Sep 22, 2019 2:04 am

בלומברג אם נתניהו יבקש אתרום לישראל עשרות מיליארדי דולרים הרי גם ככה כל ההון שלי 72 מיליארד דולר מיועד לתרומות

Aluxcom
satworld forum member

Registration date : 21.01.11

בלומברג אם נתניהו יבקש אתרום לישראל עשרות מיליארדי דולרים הרי גם ככה כל ההון שלי 72 מיליארד דולר מיועד לתרומות Empty בלומברג אם נתניהו יבקש אתרום לישראל עשרות מיליארדי דולרים הרי גם ככה כל ההון שלי 72 מיליארד דולר מיועד לתרומות

הודעה על ידי Aluxcom on Sun Nov 24, 2019 8:14 pm

בלומברג אם נתניהו יבקש אתרום לישראל עשרות מיליארדי דולרים הרי גם ככה כל ההון שלי מיועד לתרומות.
בלומברג תרם מיליארד דולר לאוניברסיטה  דון הופקינס שבה למד בשנות השישים בארה"ב
בלומברג מיעד את כל הונו העומד כיום על 72 מיליארד דולר לתרומות.
כל התרומות שלו נעשו כולם בארה"ב ועד כה לא תרם לישראל
הסיבה הפשוטה בישראל אף אחד לא ביקש ממנו תרומה
לאחרונה אמר שיהיה מוכן לתרום עשרות מיליארדי דולרים לישראל ואולי מעבר לכך אם נתניהו יבקש ממנו זאת
בלומבג תרם מאות מיליוני דולרים ללימודים לתואר ראשון לילדים עניים בארה"ב ובמיוחד בניו יורק.
לא ברור כמה תרם ליהודים בארה"ב אם בגלל
בלומברג היה ראש עיירית ניו יורק ובכדי לנצח במירוץ לעייירת ניו יורק הוא השקיע 650 מיליון דולר 
בלומברג כבר השקיע 100 מיליון דולר במירוץ לנשיאות ארה,ב כל הכסף מושקע כרגע במדיה החברתית באינטרנט ובספוטים בארה"ב .
אם יהיה צורך וחוקי בלומברג יהיה מוכן להשקיע מיליארד דולר במירוץ לנשיאות 
זה הפך לאופנה לאחרונה כל ערי ארה"ב רוצים לרוץ לנשיאות או לראשות הערים בארה"ב.
בלומברג תרם עד כה 8 מיליארד דולר .במהלך  הוא תרם מיליארד דולר ב2017.
 Michael Bloombergבלומברג אם נתניהו יבקש אתרום לישראל עשרות מיליארדי דולרים הרי גם ככה כל ההון שלי 72 מיליארד דולר מיועד לתרומות 95838760100340640360no

[size=46][rtl]הנדיב הידוע: מייקל בלומברג תרם מיליארד דולר לאוניברסיטת ג'ונס הופקינס[/rtl][/size]

[rtl]מדובר בתרומה הגבוהה ביותר שהוענקו אי פעם לאוניברסיטה בארה"ב. ראש עריית ניו יורק ובעל אימפריית התקשורת היהודי למד באוניברסיטה זו בשנות השישים[/rtl]

https://www.calcalist.co.il/articles/0,7340,L-3593964,00.html

• Michael Bloomberg cofounded financial information and media company Bloomberg LP in 1981.

• He put in the seed funding for the company and now owns 88% of the business, which has estimated revenues of $10 billion.

• After earning his M.B.A. from Harvard, Bloomberg got a job in 1966 in "The Cage" at Salomon Brothers, where he counted out securities by hand.

• He worked his way up to general partner but was fired in 1981 after 15 years at Salomon.

• An active philanthropist, he has donated $8 billion to gun control, climate change and other causes.

• The mayor of New York City for 12 years, Bloomberg is one of just four individuals to have served that long.

AGE77
SOURCE OF WEALTHBloomberg LP, Self Made
SELF-MADE SCORE8
PHILANTHROPY SCORE5
LIFETIME GIVING$8B
GIVING AS A PERCENTAGE OF NET WORTH13%
RESIDENCENew York, New York
CITIZENSHIPUnited States
MARITAL STATUSIn Relationship
CHILDREN2
EDUCATIONBachelor of Arts/Science, Johns Hopkins University; Master of Business Administration, Harvard Business School

In November 2018, Bloomberg pledged $1.8 billion to Johns Hopkins University, his undergraduate alma mater, adding to $1.5 billion he had already given the school.
How Will Industry Respond To Michael Bloomberg's New Assault On Natural Gas
https://www.forbes.com/sites/davidblackmon/2019/06/13/how-will-industry-respond-to-michael-bloombergs-new-assault-on-natural-gas/

[size=76]מוכן לעשות הכל כדי להביס את טראמפ": בלומברג מפציץ בתקציב התעמולה[/size]
[size=39]מייקל בלומברג, לשעבר ראש עיריית ניו יורק, עם הון של 50 מיליארד דולר, רכש ביום אחד פרסום לשבוע ב-30 מיליון דולר ■ הוא צפוי להכריז בקרוב מאוד על מועמדותו במרוץ הדמוקרטי[/size]
[size=39]https://www.themarker.com/wallstreet/.premium-1.8165251[/size]

[size=54]ראש עיריית ניו יורק לשעבר, מייקל בלומברג, הצהיר כי ירוץ לנשיאות ארה"ב[/size]

המיליארדר מייקל בלומברג ייקח חלק במירוץ הקרוב לנשיאות ואומר: "אני אתמודד בכדי להביס את דונלד ולבנות מחדש את אמריקה. לא לכהונה נוספת של טראמפ"

https://www.maariv.co.il/news/world/Article-731401

Aluxcom
satworld forum member

Registration date : 21.01.11

בלומברג אם נתניהו יבקש אתרום לישראל עשרות מיליארדי דולרים הרי גם ככה כל ההון שלי 72 מיליארד דולר מיועד לתרומות Empty Re: בלומברג אם נתניהו יבקש אתרום לישראל עשרות מיליארדי דולרים הרי גם ככה כל ההון שלי 72 מיליארד דולר מיועד לתרומות

הודעה על ידי Aluxcom on Sun Nov 24, 2019 9:10 pm

השעה עכשיו היא Fri Dec 06, 2019 2:29 pm